Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech? To jsme se dozvěděli 23.1.2017:

23.  PO   Zataženo nízkou oblačností s ojedinělým slabým sněžením nebo s mrznoucí mlhou. Během dne místy a jen přechodně skoro jasno. Denní teploty -5/-1 st. Slabý proměnlivý vítr.

24.  ÚT   Tlaková výše která určuje naše počasí jen přechodně zeslábne. Bude zataženo, ojediněle se slabým sněžením, ale během dne už opět místy skoro jasno. Ranní teploty -5/-10 st., místy kolem -14 st. Denní teploty -5/-1 st. Slabý SZ vítr.
 
25.  ST  až  27.  PÁ   Od středy do pátku počítejme s nízkou oblačností ze které může ojediněle slabě sněžit a také ojediněle s mrznoucími mlhami. Jen krátkodobě bude během dne polojasno nebo jasno. Ranní teploty v průměru -8/-12 st. Denní teploty -4/0 st., pokud se ukáže slunce tak i do +3 nad 0. Vítr slabý proměnlivý, postupně mírný JV.

28.  SO  +  29.  NE   Inverze mírnější. Jasno až polojasno, jen místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty -11/-16 st., denní -1/+4 st. 

Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme vždy v pondělí a v pátek po 9. hodině.


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio      Vzkazy posluchačů      Zajímavosti      Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte      BLANÍK v zahraničí      Reklama      Ke stažení     
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Soutěž      Facebook     
Program:
Denní program      Pořady Rádia BLANÍK      Playlist Rádia BLANÍK      Archiv pořadů
Galerie:
Fotogalerie      Video     

Soutěž
       

Obchod:
Obchod Rádia BLÁNÍK      Obchod s hudbou
© 2017 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE