Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech? To jsme se dozvěděli 24.2.2017:

Víkend a poslední únorové dny se s námi rozloučí skoro jarními teplotami. A podle měsíčního vývoje to vypadá, že březnové teploty budou sice nižší, ale budou se většinou držet průměrů pro příslušná období.

24. PÁ Proměnlivá oblačnost ale většinou skoro zataženo místy s přeháňkami, v nížinách dešťovými nebo smíšenými, na horách sněhovými. Večer bude ubývat oblačnosti i srážek. Denní teploty 4/8 st. Vát bude stále silný, nárazový Z, postupně SZ vítr.

25. SO Polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Večer v Čechách od SZ oblačno až zataženo, později v noci na neděli místy se srážkami. Ranní teploty -1/-5 st., denní 3/7 st. Mírný  Z/SZ vítr.

26. NE Oblačno až zataženo, místy mrholení nebo déšť, ráno místy i mrznoucí s možností tvorby ledovky. Na horách sněžení. Ranní teploty +2/-2 st., denní 4/8 st., v Čechách místy až 10 st. Mírný  J/JZ  vítr.

27. PO Ráno ojediněle zataženo nízkou oblačností, nebo mlhy. Přes den většinou polojasno. Ranní teploty +2/-2 st., denní 10/14 st., při nízké oblačnosti kolem 7 st. Mírný J vítr.

28. ÚT Oblačno až zataženo místy s deštěm, v nejvyšších horských polohách se sněžením. Ranní teploty 5/0 st., denní 5/10 st. Mírný J/JZ vítr
 
1. ST až 3. PÁ Oblačno až zataženo s občasným deštěm, postupně s přeháňkami, které budou nejprve jen na horách ale postupně i v nižších polohách sněhové nebo smíšené. Ranní teploty 4/0 st., postupně 6/2 st., denní teploty 4/8 st., v pátek 8/12 st.C.                               

Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme vždy v pondělí a v pátek po 9. hodině.


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio      Vzkazy posluchačů      Zajímavosti      Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte      BLANÍK v zahraničí      Reklama      Ke stažení     
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Soutěž      Facebook     
Program:
Denní program      Pořady Rádia BLANÍK      Playlist Rádia BLANÍK      Archiv pořadů
Galerie:
Fotogalerie      Video     

Soutěž
       

Obchod:
Obchod Rádia BLÁNÍK      Obchod s hudbou
© 2017 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE