Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech?

Počasí v tomto týdnu nechystá žádné překvapení. Denní teploty až kolem +5 st., koncem týdne velmi mírné ochlazení. Srážky všeho druhu, jen na horách určitě sněhové. A dnes a zítra počítejme s nepříjemným, hodně čerstvým větrem. 

14.  PO  Proměnlivá, většinou velká oblačnost, zpočátku místy, postupně na většině území se sněhovými přeháňkami. Denní teploty 0/+4 st. Čerstvý SZ/Z vítr, místy se sněhovými jazyky, na horách závěje.
 
15.  ÚT   Oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením které bude k večeru na JZ Čech ustávat. Na S a SV území budou srážky v nižších polohách smíšené nebo i dešťové. Ranní teploty +1/-3 st., denní 0/+4 st. Čerstvý Z vítr, místy s tvorbou sněhových jazyků.

16.  ST   Oblačno, místy přechodně polojasno. Na S a SV zataženo, místy s deštěm, od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněžení. Ranní teploty +3/-1 st., denní 2/6 st. Mírný JZ vítr.
 
17.  ČT   Oblačno, přechodně až polojasno. Místy bude zataženo s občasným deštěm, zpočátku jen na horách, postupně i v nižších polohách déšť se sněhem až sněžení. Ranní teploty +1/-3 st., denní 2/6 st. Mírný JZ/Z vítr.

18.  PÁ   Polojasno až oblačno, ojediněle, na horách místy, sněhové přeháňky. Ranní teploty +1/-3 st., při zmenšené oblačnosti kolem -5 st. Denní teploty 0/+4 st. Mírný JZ/Z vítr.
 
19.  SO  až  20. NE   Oblačno až zataženo, během soboty od západu místy sněžení nebo sněhové přeháňky, v nižších polohách srážky smíšené. Ranní teploty +1/-4 st., při zmenšené oblačnosti kolem -8 st. Denní teploty -2/+3 st.C. 


Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme vždy v pondělí a pátek
po 9. hodině.

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE