Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech?

Dnešním dnem končí přechodné oteplení, v dalších dnech se mírně ochladí aby se o příštím víkendu zase oteplilo. Tak to je taková zima nezima a na tu pravou si musíme ještě počkat.

9.  PO   
Oblačno až zataženo, ojediněle přeháňky, na horách sněžení. Později odpoledne a večer v Čechách od západu déšť nebo přeháňky, od poloh nad 800 m sněžení. Denní teploty 5/9 st. Mírný až čerstvý JZ vítr.

10.  ÚT  
Oblačno, ojediněle sněhové přeháňky, v nejnižších polohách sníh s deštěm. Během dne ubývání oblačnosti i srážek. Ranní teploty +3/-1 st., denní 2/6 st. Čerstvý Z/SZ vítr.

11.  ST  
Zpočátku jasno až polojasno. Postupně od západu přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo a později v záp. Čechách  místy sněžení, ojediněle i mrznoucí srážky. Ranní teploty -2/-6 st., denní; 0/4 st. Mírný JV/J vítr.

12.  ČT  
Oblačno až zataženo, místy sněžení, v nížinách déšť se sněhem. Během odpoledne a večer v Čechách ustávání srážek a ubývání oblačnosti až na polojasno. Ranní teploty +1/-3 st., ojediněle až kolem -5 st. Denní teploty 0/4 st. Mírný JZ/Z vítr.

13.  PÁ  
Oblačno až zataženo, postupně na většině území déšť nebo déšť se sněhem, od vyšších poloh / 500 m / sněžení. Ranní teploty +1/-3 st., ojediněle kolem -5 st. Denní teploty 0/4 st. Mírný až čerstvý J/JZ vítr.

14.  SO  +  15.  NE  
Oblačno až zataženo, místy déšť, od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněhové, zvláště v sobotu. Ranní teploty v sobotu +2/-2 st., v neděli 7/3 st., denní teploty v sobotu 3/7 st., v neděli 6/10 st.C.           

               
Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme
vždy v pondělí a pátek po 9. hodině.
                                                                   


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE