Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech?

Tento týden bude jak teplotami tak srážkami zimní, ale na zimní sporty to bude hlavně na horách. A po příštím víkendu by se mělo mírně oteplovat.
 
10.  PO   Většinou skoro zataženo se sněhovými přeháňkami, které budou v nížinách smíšené, místy i dešťové. Denní teploty 2/6 st. Čerstvý Z/SZ vítr.
 
11.  ÚT   Zataženo s občasným sněžením, na horách i vydatnějším. V nížinách / pod 300 m /budou srážky smíšené. Ranní teploty +3/-1 st., denní 1/5 st. Čerstvý Z/SZ vítr. 
 
12.  ST   Zataženo až oblačno, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nejnižších polohách budou srážky smíšené. Během dne bude srážek ubývat. Ranní teploty +2/-2 st., denní 0/4 st. Mírný SZ vítr.
 
13.  ČT   Zpočátku polojasno, postupně od JZ oblačno a později večer na JZ místy sněhové přeháňky. Ranní teploty -1/-5 st., při zmenšené oblačnosti kolem -7 st. Denní teploty -2/+2 st. Slabý V/JV vítr.
 
14.  PÁ   Zataženo až oblačno, místy  slabé sněžení nebo sněhové přeháňky. Ranní teploty -2/-6 st., při zmenšené oblačnosti kolem -9 st., denní teploty -1/+2 st. Slabý proměnlivý vítr.

15.  SO  +  16.  NE   Zataženo až oblačno s občasným sněžením které bude postupně přecházet ve smíšené srážky až déšť. Ranní teploty -2/-6 st., při zmenšené oblačnosti kolem -9 st. Denní teploty -3/+1 st., v západních Čechách až +4 st.C.    


Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme vždy v pondělí a pátek
po 9. hodině.

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE