Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hana Zagorová si pouští BLANÍK hned po probuzení

Rádio BLANÍK hraje svým posluchačům už šestnáct let nejkrásnější české písničky. A je jasné, že mezi ně patří i písně od Hany Zagorové!

Oblíbená zpěvačka už několikrát oslavila naše blanické narozeniny přímo na Koncertu pro všechny bezva lidi, naposledy to bylo v roce 2013. S potěšením přijala naše pozvání také letos, za což jsme samozřejmě rádi!

Hanka se podle svých slov na Konopiště moc těší! „Narozeninový koncert Rádia BLANÍK mě nikdy nezklamal. Vždycky tam vládne skvělá atmosféra.“ prozradila devítinásobná Zlatá slavice. A co nám letos zazpívá? „Zazní tu písničky starší i ty nové z mého posledního alba Vyznání. Budou to písničky, bez kterých se neobejde žádný koncert, jako například Spěchám, Rybičko zlatá, přeju si nebo Maluj zase obrázky,“ doplnila.


Během nedávného rozhovoru nám prozradila, že nyní připravuje speciální dárek pro své posluchače. Půjde o nový koncertní sestřih písniček, které se na jejích vystoupeních příliš často neobjevují. Fanoušci Hany Zagorové si je tak už brzy budou zpívat i na koncertech! Krásné překvapení nám pak připravila svojí odpovědí na otázku, co pro ni představuje Rádio BLANÍK. „Jednoznačně domov. Poslouchám BLANÍK v Praze, v celé České republice, ale také při pobytu ve Španělsku. I tam máme BLANÍK naladěn. Když ráno vstanu, je to první zvuk, který uslyším,“ prozradila legendární zpěvačka, která bude i letos společně s námi slavit narozeniny Rádia BLANÍK! Celý rozhovor pak najdete v našem letošním Blanickém deníku.

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE