Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

94 posluchačů má díky BLANÍKU své účty zadarmo!

Účet prosím! Dvě slova, která mnohým z našich posluchačů udělala skutečně velkou radost. A zároveň název jedné z největších kampaní Rádia BLANÍK v posledních letech...

Od poloviny září jsme v našem vysílání platili účty – a skutečně jsme se činili. Lence z Peček jsme například proplatili nová kamna s výměníkem za 15.645,- Kč. Tak ať dobře slouží a pěkně topí! Ne vždy to ale muselo být nutně o velkých penězích… Iva ze Slavkovic nám poslala do rádia účtenku za kadeřníka. Stálo jí to 265,- Kč a díky nám má svůj nový účes zadarmo:).


 
A co dalšího jsme například našim posluchačům zaplatili? „Autoškolu pro dceru k osmnáctinám, brzdy na traktor, oslavu narozené vnučky, křeslo pro manžela, ječmen pro prasátko, anebo ohňostroj pro děti na oslavu,“ vzpomíná s úsměvem programový ředitel Daniel Rumpík na alespoň některé účty, které Rádio BLANÍK proplatilo. „Největší radost jsme ale měli tehdy, když jsme proplatili účty těm, kdo jsou často ve složité finanční situaci a počítají doslova každou korunu. Tady jsme skutečně pomohli. Stejně tak nás potěšilo, když jsme mohli zaplacením účtu pomoct někomu, kdo se stará o nemocného člena rodiny nebo s nemocí bojuje sám. Příběhů, které v nás vyvolaly nemalé pohnutí, bylo hned několik,“ prozradil Daniel Rumpík.
         
 A tady je malé shrnutí. Celkem jsme v naší velké účtenkové hře odměnili 94 posluchačů, kterým jsme proplatili účty za téměř 300 tisíc korun! A kolik účtenek nám naši posluchači dohromady přihlásili do hry? Skoro 52 tisíc – zájem byl tedy skutečně obrovský!

Blahopřejeme ještě jednou všem výhercům a už nyní můžeme slíbit, že brzy představíme další atraktivní novinku ve vysílání Rádia  BLANÍK. Tak se těšte:)!zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE