Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

BLANÍK přináší dobré zprávy

Jednou z důležitých součástí Rádia BLANÍK je zpravodajství. Posluchačům Rádia BLANÍK se snaží přinášet informace z jejich bezprostředního okolí. Obyvatele Benešova samozřejmě nezajímají detaily o výluce trolejbusů v Ústí nad Labem a opačně, obyvatel Teplic asi nebude s nadšením poslouchat detaily o opravě železničního mostu v Táboře. Proto BLANÍK vysílá na každém vysílači jiné zpravodajské relace tak, aby co nejvíc vyhovovaly posluchačům. Tento systém používá BLANÍK jako jediné rádio v České republice. Rozdílné jsou nejen zprávy, ale i předpovědi počasí a také dopravní servis.

Zpravodajství Rádia BLANÍK prošlo revolucí – vznikla nová redakce, kam se vejde více redaktorů. Ti mají k dispozici i nové počítačové programy, které jim pomáhají v práci. Mimochodem, tyto programy vyvíjela úspěšná a prestižní německo-francouzská společnost speciálně pro Rádio BLANÍK. A protože se na BLANÍKU osvědčily, postupně se rozšiřují do dalších částí Evropy. Dá se tedy říci, že další evropská rádia opisují z BLANÍKU.

V současné době vysílá BLANÍK zároveň 7 verzí zpravodajských relací, předpovědí počasí i dopravních servisů. Když to sečteme, připravuje redakce zpravodajství každý týden přes 2000 zpravodajských relací – což je na zápis do Guinessovy knihy rekordů, to u nás ani v zahraničí nemá obdoby.

Od ostatních českých rozhlasových stanic se zprávy na BLANÍKU odlišují ještě jednou věcí – redaktoři se totiž snaží hledat co nejvíc dobrých zpráv. A ke zpravodajství je třeba doplnit ještě jednu věc. Jeho spolutvůrcem totiž může být každý z posluchačů. Jakékoliv tipy na zajímavé zprávy nebo třeba pozvánky na chystané akce můžete kdykoliv posílat nebo telefonovat přímo do redakce – telefon je 323641990 a e-mail  info@radioblanik.cz .

A koho můžete pravidelně slýchávat ve vysílání Rádia BLANÍK?

Zprávaři: Tereza Musilová, Monika Holubová, Renata Pechová, Kateřina Butaki, Jarmila Bastlová, Martina Hoblová, Agáta Lexová

Reportéři: Karolína Novotná, Ivanna Balkovska, Martin Kozák, Samira Al Ali, Petr Záliš, Jakub Kabourek, Jana Vitásková, Veronika Krátká, Gabriela Zelinková, Jitka Valášková


PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE