Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Vlasta Suk na Moravě

Role prázdninového krajánka se tentokrát zhostil moderátor Vlasta Suk a s kupou dárků vyrazil vůbec poprvé na Moravu. Konkrétně do Lednice, Mikulova a Pasohlávek.

Vlastovým prvním cílem úterní výpravy byl zámek v Lednici. Jedna z nejnavštěvovanějších památek v naší zemi je skutečně impozantní a Vlasta tady narazil na mnoho našich báječných posluchačů. Během rozdávání dárků a úsměvů přitom potkal kastelánku Ivanu Holáskovou, která nám promluvila přímo do vysílání. Dozvěděli jsme se tak podrobnosti nejen o zámku a přilehlém parku, ale také o unikátním minaretu, který ale nikdy nesloužil žádným náboženským účelům. Výlet do Lednice byl opravdu velkým zážitkem.

Druhou zastávku měl Vlasta v Mikulově, kde navštívil jeskyně na Turoldu. I tam krajánka oslovilo mnoho z Vás a byla to zábava. V jeskyních se Vlasty ujal vedoucí správy pan Jiří Kolařík. Ten nám prozradil, jaké vzácnosti v jeskyních uvidíme, jací tu žijí netopýři a kdy je nejlepší se sem vypravit. Vlasta celou dobu fotil, ale tmavé prostředí mu moc nepřálo. I tak se ale můžete v galerii nějakými obrázky pokochat. Jeskyně v Mikulově vřele doporučujeme k výletu.

A závěr krajánkova úterního putování byl opravdu sladký. Vlasta totiž navštívil Aquapark Moravia v Pasohlávkách a počasí mu přálo. Po živém vstupu s paní Blankou Markovou krajánek rozdával dárky, fotil pro Vás fotky s našimi posluchači, a nakonec se převlékl do plavek, aby aquapark vyzkoušel na vlastní kůži. A verdikt? Báječná voda, obrovská spousta atrakcí, včetně tobogánů a umělých vln, skvělé zázemí, vodní bar a všechno ostatní, co k pořádném aquaparku patří. Opět nám nezbývá než Moravii doporučit, stejně jako celou Moravu. Je to ráj! A zítra nás čeká Praha!

zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE