Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Krajánek v kukuřičném poli, na farmě a v aquaparku

Na cestu za předposledním prázdninovým dobrodružstvím se vydal opět krajánek a moderátor Vlasta Suk a vzal s sebou půvabnou hostesku Katku, se kterou rozdával dárky a hlásil se do vysílání ze tří báječných míst.

Tím prvním byla včelí farma v Úžicích u Kralup nad Vltavou. Tady krajánek vyzpovídal farmáře pana Petra Cihláře. Ten nám pověděl, že vyrábí a prodává nejen med, ale i další včelí a léčivé produkty, včetně rakytníku. To vše přitom neseženete v supermarketech. Úžická farma se totiž orientuje spíše na lokální obchody a tamní výrobky jsou na prodej i přímo na farmě.

V Líbeznicích je známé Divadlo kouzel Pavla Kožíška. Krajánka ale do Líbeznic přilákala jiná atrakce. Vlasta s Katkou se sem přijeli doslova ztratit. Mají tady totiž kukuřičné bludiště, o kterém nám Vlasta pověděl do vysílání mnoho zajímavostí. Ve vstupu jste ale mohli slyšet také naši posluchačku Katku, která Vlastu oslovila, a vyhrála tak rodinnou vstupenku na stezku korunami stromů v Janských Lázních. Z výhry měla velkou radost a na stezku vezme své dvě dcery. Bylo to moc příjemné setkání a bludiště vřele doporučujeme k návštěvě.

Ve Slaném mají vyhlášený aquapark, a právě sem zamířili Vlasta s Katkou. V živém vstupu jsme se dozvěděli, že tu mají divoké koryto, protiproud, tobogán, dětský i velký bazén a vířivku. Krajánek tady narazil na spoustu našich posluchačů a také na skvělý tým plavčíků a dalších zaměstnanců aquaparku. Všichni dostali dárky a někteří se s Vlastou vyfotili. Přesvědčit se můžete v galerii. No a zítra vyráží náš krajánek na svou poslední prázdninovou cestu.

zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE