Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Poslední putování prázdninového krajánka 2017

Náš cestovatel Michal Košan má za sebou poslední výpravu a tentokrát brázdil hlavní město. Společnost mu dělala půvabná hosteska Julie.

První zastávku udělal krajánek na Letišti Václava Havla v Ruzyni. Tady Michal vyzpovídal mluvčí Mariku Janouškovou, která nám prozradila, jak moc se liší letní provoz letiště od zbytku roku a připojila také výčet zajímavostí, které našli celníci v poslední době u cestujících. Fotit se na letišti nesmí, proto se výjimečně nemůžete pokochat tím, jak naši výletníci obdarovávali cestující.

V Národním technickém muzeu na Letné vede PR oddělení náš bývalý kolega Adam Dušek, který nám řekl, jaké klenoty mají ve sbírce. Zmínil například Tatru, ve které jezdil první Československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Dále Adam pozval všechny posluchače rádia Blaník na chystanou výstavu „Plachetnice Niké a její osudy.“ 9. září se navíc v Národním technickém muzeu nebude platit vstupné. A to je velké lákadlo, V muzeu je toho totiž opravdu velká spousta.

Na úplný závěr pak Michal s Julií vyrazili symbolicky do školy. A to na náměstí Jiřího z Lobkovic na Vinohradech. Tam vyzpovídali paní ředitelku Naděždu Hrebíkovou. Ta nám pověděla, že o prázdninách dělali ve škole velké opravy a očekávají skoro 90 prvňáčků. A škola jim začíná už v pondělí. Tímto celé krajánkovo putování končí a všem zúčastněným patří velké poděkování.


zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE