Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Role krajánka se poprvé ujala žena a jde jí to skvěle

Ano, Vlasta Suk nemůže být všude, a tak se ve druhém týdnu poprvé oblékla do blanického trička Martina Hoblová, kterou můžete znát i jako naší zprávařku. No a jak to dopadlo? Nejlépe je to vidět na fotogalerii, která celé krajánkovo putování z uplynulého týdne rekapituluje.


V pondělí se Vlasta vydal do kempu Březový háj v Březové u Karlových Varů. Tam narazil na cvičitelky psů a rozdal jim krásné dárky. Ve vysílání jsme se pak dozvěděli, co jsou to agility a jak moc jsou náročné na trénink. Dalším pondělním cílem pak byla rozhledna Diana v Karlových Varech a na závěr ještě Andělská Hora.

Úterní putování už bylo v režii Martiny Hoblové a první zastávkou byl Farmapark v Soběhrdech. To je opravdu krásné místo a Martině i hostesce Mie učarovalo. Další zastávku udělaly obě dámy na zámku v Ratměřicích a na závěr se podívaly do votického Motýlária.

Středeční cestu naplánoval Vlasta Suk a stálo to za to. Nejdříve se do vysílání přihlásil ze Všetat, kde navštívil rodný dům Jana Palacha. Poté zamířil do Mělníka a po prohlídce tamní kostnice se vypravil ještě na zámek do Liblic.

Vlasta má vůbec nejraději východní Čechy a je to znát. Čtvrtek totiž patřil opět jemu a návštěvám dětenického zámku, Rumcajsovy ševcovny v Jičíně a muzea v Nové Pace.

No a konečně se dostáváme k pátku, kdy se role krajánka ujala podruhé Martina Hoblová. Ta má moc ráda výšky, a zamířila proto hned ke dvěma rozhlednám. Tu první našla v Kryrech a druhou na Mackově hoře v Novém Strašecí. Chybět samozřejmě nemohlo ani muzeum. A protože si letos připomínáme 100 let české státnosti a vzniku republiky, bylo to muzeum TGM v Rakovníku.
zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE