Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Blaničtí krajánci tráví léto s Vámi!

Třetí týden putování našich prázdninových krajánků byl ve znamení krásného počasí a dobré nálady. Přesvědčit se o tom můžete v galerii.

V pondělí 16. července se role krajánka ujal Martin Kozák a vydal se na tvrz Malešov, na zámek ve Zruči nad Sázavou a do Bohdanče, kde vylezl na nádhernou rozhlednu Bohdanka. Po cesetě navíc potkal spoustu našich posluchačů a rozdávala dárky jako o závod. Tři z Vás navíc vyhráli krásné skleněné těžítko z huti František v Sázavě.

Úterního putování se ujal Vlasta Suk a vypravil se až na Moravu. Tam navštívil hrad Bítov, zámek ve Vranově nad Dyjí a také hrad a radniční věž ve Znojmě.

Středa patřila středním Čechám a Martinu Kozákovi. Ve spolupráci se Středočeskou centrálou cestovního ruchu jsme zajeli za panem Sapíkem do jeho restaurace v Klokočné, do lesních lázní ve Zvánovicích a na zámek v Brandýse nad Labem.

Ve čtvrtek nás pak Vlasta Suk pozval opět na Moravu a začali jsme na vsetínském zámku. Dále následovala návštěva hradu Lukov a zlínské Zoo, která se nově může pochlubit jediným zakrslým oslíkem v Česku.

No a páteční program prázdninového krajánka obstaral opět Martin Kozák, který nás vzal do sklárny v Nižboru, do Koněpruských jeskyní a na hrady Točník a Žebrák.

Byl to krásný týden. Posuďte sami. :-)

zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE