Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Čtvrtý týden na cestách s blanickými krajánky

Naši krajánci jsou k nezastavení a opět se vydávají na výlety po vlastech českých. Po cestě navíc rozdávají dárky, šíří dobrou náladu a pravidelně se hlásí do vysílání.

V pondělí 23. července se Vlasta Suk vydal do Kolína, kde navštívil židovské památky. Z Kolína pak zamířil do areálu Vigvam v Němčicích a na závěr se podíval na unikátní objekt Chateau Kotěra v Ratiboři. Všechny fotky jsou níže v rozsáhlé galerii.

Úterního putování se ujala Marina Hoblová. Na úvod se do vysílání přihlásila ze zámku Kratochvíle, poté se přemístila do muzea české loutky a cirkusu v Prachaticích a navštívila také unikátní soukromé muzeum Vinnetoua v Husinci.

Středa i čtvrtek patřily Vlastovi, který v rychlém sledu zamířil do muzea rekordů v Pelhřimově, na naučnou stezku Březina v Humpolci, do Zoo v JIhlavě, autokempu Zátiší v Jablonci nad Jizerou, muzea hraček V Jablonci nad Nisou a na zámek Sychrov.

No a pátek strávila Martina Hoblová v hlavním městě. V rámci oslav 100. výročí vzniku republiky navštívila Pravoslavný chrám svatého Cyrila a Metoděje, kde padli hrdinové heydrichiády, poté zamířila do Národního technického muzea a úplný závěr týdne strávila v pražské Zoo.

Fotek je opravdu plno, tak se podívejte, jestli na některé z nich nejste i Vy. :-)
zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE