Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Krajánci už mají za sebou 69 výletů!

Martina Hoblová, Vlasta Suk a Martin Kozák se letos pořádně činí a v pondělí Vlasta vyrazí na výlet s pořadovým číslem 70.

A jak vypadal ten pátý krajánkovský týden? V pondělí 30. července se Vlasta vydal ve spolupráci se Středočeskou centrálou cestovního ruchu do Penzionu Hulín u Sedlčan, do areálu Monínec a také na Orlickou přehradu. Opět se navíc po celý den soutěžilo o skleněná těžítka od mistrů sklářů z huti František v Sázavě.

Úterý patřilo jižním Čechám, a Vlasta tak obdivoval otáčivé hlediště v Českém Krumlově, hrad v Rožmberku nad Vltavou a úžasnou stezku korunami stromů v Lipně nad Vltavou.

Ve středu Vlastu vystřídala Martina Hoblová a užila si atmosféru západočeské metropole. Nejprve zamířila do plzeňského muzea strašidel, poté navštívila areál DEPO 2015 a odpoledne strávila v zoologické zahradě, která má nejvíc zvířat ze všech zahrad v celé naší zemi.

Ćtvrtečního putování se ujal opět Vlasta a hned ráno se vydal obdivovat tisíciletou lípu do Tatobit. Právě Tatobity letos soutěží o titul Vesnice roku, tak držíme palce. Druhou zastávku udělal Vlasta na hradě Trosky a třetí výlet v pořadí mířil k Prachovským skalám.

A Pátek byl vyloženě prázdninový. Martina se totiž zajela vykoupat na Mácháč. To by ale nebyla krajánkovská výprava, kdyby zlstalo jen u koupání. A tak se Martina vydala ještě do městského muzea ve Mšeně a na hrad Bezděz, kam nás pozval Národní památkový ústav.

No a dole v galerii se můžete přesvědčit o tom, že letošní putování našich krajánků je velká paráda. po celé zemi totiž rozvážejí blanické dárky a hlavně dobrou náladu.
zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE