Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Léto se pomalu krátí, ale krajánci jezdí jako o život

Role prázdninového krajánka se v uplynulém týdnu třikrát ujal Vlasta Suk a dvakrát Martina Hoblová. Oba potkali stovky našich posluchačů, rozdali jim hromadu dárků a nafotili velkou spoustu fotek.

Vlasta Suk se v pondělí vydal na turné po koupalištích. Nejdřív zamířil na Bažantnici do Kladna, poté se vykoupal v Kralupech nad Vltavou a na závěr se podíval také k jezeru ve Vojkovicích.

Úterý jsme naplánovali ve spolupráci se Středočeskou centrálou cestovního ruchu, a opět jsme tak soutěžili o těžítka z dílny mistra skláře z huti František v Sázavě. Vlasta jimi potěšil posluchače v hornickém skanzenu Květenrau ve Vinařicích a v Zooparku Zájezd. Zastavil se ale také v Lidicích, kde se poklonil památce obětí heydrichiády.

Martina Hoblová se ve středu vydala do kláštera Sázava, navštívila hrad Český Šternberk a také muzeum Podblanicka ve Vlašimi.

Vlastovy kroky vedly ve čtvrtek na zámek v Novém Městě nad Metují, do muzea Waldemara Matušky v Jaroměři a do Hospitalu Kuks.

No a páteční putování zakončila Martina v přenádherné Telči. Ještě předtím se ale podívala na zámek v Jindřichově Hradci a do Dačic.

Zajímavý bude i příští týden. To se naši krajánci vydají například do železničního muzea v Lužné, na hrad Krakovec, do parku Boheminium v Mariánských lázních nebo do Průhonického parku.


zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE