Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Krajánci mají před sebou poslední týden výletů

Osmý týden putování zavedlo naše krajánky do jižních a západních Čech, na Slapy, ale také na Moravu anebo do Lužné. Pojďme si to celé projít podrobněji.

V pondělí se Vlasta Suk vydal na hrad Rožmberk, kde v sobotu vypukne zajímavý program v rámci Hradozámecké noci. Navštívil ale také kemp Nad Hrází ve Vyšším Brodě a Čertovu stěnu, která nabízí nádherný pohled na krásy přírody.

Úterního putování se ujala Martina Hoblová a v krušovickém pivovaru ochutnala několik druhů piv. Jako zodpovědná řidička samozřejmě jen degustovala a zpátky za volant si sedla s nulou na testeru. V Lužné pak navštívila železniční muzeum Českých drah a užila si odpoledne na hradě Krakovec.

Středa znamenala pro Vlastu Suka pořádnou nálož kilometrů. Vydal se totiž až na zámek Čechy pod Kosířem, kde s tamním kastelánem probral hlavně Hradozámeckou noc. Následoval pak kemp Žralok v Plumlově a prostějovská botanická zahrada Petra Albrechta.

Ve čtvrtek se Vlasta vydal do Průhonického parku, na vodní nádrž Slapy a také do keltského Oppida Závist.

No a pátek patřil opět Martině, která nám pověděla, co zajímavého nás čeká v rámci Hradozámecké noci na zámku Kynžvart. Později obdivovala zmenšeniny našich nejkrásnějších památek v parku Boheminium v Mariánských lázních a na závěr si prohlédla klášter Teplá.

Všechny fotky najdete v galerii a příští týden můžete naše krajánky potkat například u Národního muzea v Praze, na farmě Košík v Tuchomi nebo na Hrádku u Nechanic.
zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE