Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Krajánci navštívili během prázdnin 129 míst!

Vlasta Suk, Martina Hoblová a Martin Kozák si léto naplno užívali. Jezdili totiž každý všední den na tři výlety za našimi posluchači. Zažili toho moc, viděli spoustu nádherných míst, mluvili s našimi pohodovými Blaníky a rozdali jim hromady dárků. No, a tady jsou fotky z posledního týdne jejich putování.


V pondělí se Martina Hoblová vydala do Prahy a začala v Národním muzeu. Druhou zastávkou byla Žižkovská věž a na závěr se Martina podívala do Břevnovského kláštera. Díky její výpravě tak víme, jakou má teď muzeum fasádu, kdy se po obrovské rekonstrukci otevře veřejnosti, co všechno najdeme na nejvyšší věži v Praze a jaké akce se konají na Břevnově.

V úterý jsme se dali na radu Středočeské centrály cestovního ruchu na cestu do skanzenu v Přerově nad Labem. Vlasta Suk se pak projel po Labi v Poděbradech na výletní lodi Král Jiří a navštívil farmu Košík v Tuchomi.

Středa už byla plně ve Vlastově režii, a patřila východním Čechám. Po archeoparku ve Všestarech krajánek zamířil do Hrádku u Nechanic a na závěr oslavil 100 let naší republiky návštěvou Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích.

Ve čtvrtek si to Vlasta namířil na oblíbené trhy do Soběslavi, do zoologické zahrady v Táboře a do Chýnovské jeskyně. Parádní den.

No a na poslední výpravu letošního léta se vydal Martin Kozák, který sebou vzal půvabnou hostesku Miu. Společně se pak podívali na zámek do Dobříše, do Ševčínského dolu v Příbrami a na Svatou horu. Krásná rozlučka s výjimečně tropickým létem. Tak zase příští rok. 😊 zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE