Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Poslední putování prázdninového krajánka 2017

Náš cestovatel Michal Košan má za sebou poslední výpravu a tentokrát brázdil hlavní město. Společnost mu dělala půvabná hosteska Julie.
více

Krajánek v kukuřičném poli, na farmě a v aquaparku

Na cestu za předposledním prázdninovým dobrodružstvím se vydal opět krajánek a moderátor Vlasta Suk a vzal s sebou půvabnou hostesku Katku, se kterou rozdával dárky a hlásil se do vysílání ze tří báječných míst.
více

Vlasta Suk v Libereckém kraji

Role prázdninového krajánka se tentokrát ujal moderátor Vlasta Suk a na cestu s ním vyrazila půvabná hosteska Katka. Blanické auto se opět prohýbalo pod tíhou dárků a zamířilo na sever Čech.
více

Krajánek ve Vodním domě, na zámku a v klášteře

Michal Košan se tentokrát vydal spolu s půvabnou hosteskou Míšou na pomezí středních a jižních Čech. Nejprve navštívil Hulice, pak se přesunul do Vlašimi a na závěr se zastavil ve Voticích.
více

Vlasta Suk v Polici nad Metují, Ratibořicích a Náchodě

Za našimi posluchači vyrazil na východ Čech náš moderátor a krajánek Vlasta Suk. Zamířil přitom na tři oblíbená místa všech protřelých turistů a výletníků. Opět to byla zábava a dárky létaly vzduchem jako ještě nikdy.
více

Krajánek na Kunětické hoře, v Rybitví a v Pardubicích

Role prázdninového krajánka se ujal tentokrát Martin Kozák. S ním se na východ Čech vydala také půvabná hosteska Kateřina a opět to byla velká zábava.
více

Krajánek na Zvíkově, v Čimelicích a ve Smetanově Lhotě

Na cestu za zážitky, našimi posluchači a lákavými akcemi vyrazil znovu Michal Košan a i tentokrát sebou vzal půvabnou hostesku Julií, která měla na starosti hlavně rozdávání blanických dárků.
více

Krajánek v pražské zoo, na Vyšehradě a na trzích

Michal Košan se oblékl do modrého blanického úboru, naložil auto až po strop drobnými dárky a spolu s půvabnou hosteskou Julií se vydal na cestu po hlavním městě.
více

Vlasta Suk na Moravě

Role prázdninového krajánka se tentokrát zhostil moderátor Vlasta Suk a s kupou dárků vyrazil vůbec poprvé na Moravu. Konkrétně do Lednice, Mikulova a Pasohlávek.
více

Krajánkův výlet do skláren, na statek a na hrad

Modré blanické tričko si po čase znovu oblékl Martin Kozák a vyrazil na další tři báječná místa. Doprovod mu dělala krásná hosteska Mia, která měla na starosti hromadu dárků.
více
novější články   starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE