Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

S krajánkem za čokoládou, maškarami a zážitky

Na cestu do jižních Čech se vypravil Michal Košan. Opět naložil blanické auto až po střechu drobnými dárky, vyzvedl půvabnou hostesku Julii a zadal do navigace tři lákavé destinace.
více

Vlasta Suk na cestě do Třebechovic, Hořic a na Rozkoš

Vlasta Suk se vydal do svého kraje. Východní Čechy zná tenhle moderátor jako své boty, a rozhodl se proto seznámit s tímto krásným kusem naší země i posluchače rádia Blaník. Pomalované auto znovu naplnil dárky, vyzvedl půvabnou hostesku Julii a dal se na cestu.
více

Krajánek v Chomutově, Kadani a Panenském Týnci

Michal Košan naložil plné auto drobnými dárky a vyrazil do severních Čech. Po cestě navíc nabral půvabnou hostesku Míšu, naladil v autě Blaník a s dobrou náladou se vydal vstříc severu.
více

Krajánek na rozhledně v klášteře a v lázních

Vlasta Suk opět naplnil banické auto dárky, vyzvedl půvabnou hostesku Míšu a vyrazili spolu do západních Čech. Tentokrát zamířili až skoro k hranicím s Německem a opět to byla zábava.
více

Michal Košan ve dvou muzeích a na zámku Kozel

Krajánek Michal se tentokrát se opět vydal do západních Čech. Tentokrát navštívil pobočku Národního technického muzea v Plasích, muzeum keramiky v Horní Bříze a také zámek Kozel.
více

Krajánek na dvou zámcích a v jednom muzeu

Do modrého blanického trička se podruhé za sebou oblékl Vlasta Suk. Ten do role hostesky obsadil vlastní manželku Elišku a vyrazili spolu na další krajánkovo putování. Tentokrát měli tři zastavení ve východních Čechách, a to v muzeu krajky ve Vamberku, a na zámcích Potštejn a Častolovice.
více

Vlasta Suk na dětském táboře a na Orlíku

Roli prázdninového krajánka rádia Blaník si opět po čase vyzkoušel moderátor Vlasta Suk. Ráno před rádiem vyzvedl půvabnou hostesku Péťu, naložil do auta hromadu dárků a vyrazil směrem na Orlík.
více

Michal Košan v Horní Libchavě, Rumburku a Kamenickém Šenově

Modré blanické tričko si opět oblékl Michal Košan a spolu s půvabnou hosteskou Miou vyrazil na sever Čech. Jejích prvním cílem byl zámek v Horní Libchavě, druhým sklářské muzeum v Kamenickém Šenově a nakonec se naši výletníci podívali do wellnes hotelu Lužan v Rumburku.
více

Krajánek mezi kozami, na sjezdovce a v mlýně

Michal Košan se vydal opět směrem na jih a tentokrát navštívil Tábor, Borotín a také Monínec, kde je vyhlášené středočeské zimní středisko.
více

Krajánek v Temelíně, na Hluboké a v muzeu veteránů

Michal Košan zakončil první srpnový týden v jaderné elektrárně Temelín, v muzeu historických vozidel a zemědělské techniky v Pořežanech a na zámku v Hluboké nad Vltavou.
více
novější články   starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE