Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

KONOPIŠTĚ 2019

Velkolepé oslavy 20. narozenin Rádia BLANÍK!
více

Lucie Bílá na Rádiu BLANÍK

Jednou z hvězd letošního Konopiště bude zpěvačka LUCIE BÍLÁ. Před pár dny byla v našem studiu na návštěvě. Pojďte si v tomto krátkém videu připomenout, co zajímavého prozradila.
více

Tomáš Klus na Rádiu BLANÍK

Hostem našeho vysílání byl TOMÁŠ KLUS. Mluvilo se o hokeji, o koncertování, nebo o Konopišti, kde nám Tomáš už brzy zazpívá. Koukněte na krátké video.
více

Jakub Smolík na Rádiu BLANÍK

Tradičním hostem našich narozeninových koncertů je zpěvák JAKUB SMOLÍK. V našem vysílání prozradil, co letos zazpívá a jaké překvapení chystá pro návštěvníky koncertu. Koukněte na krátké video!
více

Helena Vondráčková na Rádiu BLANÍK

Naším hostem byla vynikající zpěvačka HELENA VONDRÁČKOVÁ. Zavzpomínala na dobu, kdy jí bylo 20 let a skvěle obstála v hudebním testu Vlasty Suka. Na Helenu se těšíme už 1. června na Konopišti. Koukněte na krátké video! :-)
více

Karel Vágner na Rádiu BLANÍK

Hostem pořadu OSMDESÁTKA byl hudební skladatel Karel Vágner. Mimo jiné vyprávěl o velkém hitu Holky z naší školky. Telefonicky jsme ho navíc propojili se Standou Hložkem. Koukněte na krátké video!
více

Mandrage na Rádiu BLANÍK

Naším hostem byl klávesista kapely MANDRAGE František Bořík. Probrali jsme zajímavosti o kapele, jak se chystá jejich velká koncertní show i jak se těší na letošní Konopiště. Koukněte na krátké video! :-)
více

Marek Ztracený na Rádiu BLANÍK

Hostem našeho vysílání byl skvělý zpěvák MAREK ZTRACENÝ. Už 1. června vám živě zazpívá na Konopišti. Koukněte na krátké video z našeho studia! :-)
více

Ondřej Pavelec na Rádiu BLANÍK

V Dobrém ránu jsme 9.5. měli na rozhovor bývalého brankáře Atlanty, Winnipegu a české reprezentace, mistra světa z roku 2010 Ondru Pavelce.
více

MIRAI na Rádiu BLANÍK

Hostem našeho vysílání byl Mirai Navrátil z kapely MIRAI, která nám letos už podruhé zazpívá k narozeninám na Konopišti.
více
starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE