Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Pocta Karlu Gottovi na Rádiu BLANÍK!

Karel Gott potěšil svými písněmi miliony lidí…
Jako jeden z mála se proslavil i za našimi hranicemi. Karla Gotta milovali posluchači na Slovensku, v Německu, Polsku, Rakousku nebo Švýcarsku. Jeho jméno bylo, je a také v budoucnu bezpochyby bude fenoménem, který překračuje hranice populární hudby.

Za svou kariéru nazpíval stovky krásných písniček, z nichž mnoho patří do zlatého fondu české populární hudby. Za všechny jmenujme Být stále mlád, Trezor, Stokrát chválím čas, Zůstanu svůj, Když muž se ženou snídá, Kávu si osladím, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?Jeho 42 Zlatých a Českých slavíků asi jen málokdo v budoucnu překoná! V roce 2009 obdržel z rukou prezidenta Václava Klause Medaili za zásluhy 1. stupně. Karla Gotta jsme mohli vidět i v mnoha filmech – zmínit můžeme například Hvězda padá vzhůru, Romance za korunu, Kdyby tisíc klarinet, Dědictví, Z pekla štěstí 2 a naposledy si zahrál jednu z hlavních rolí v pohádce Když draka bolí hlava.

A co Karel Gott a BLANÍK? Jeho písničky patří u nás celých dvacet let k těm nejoblíbenějším. V roce 2007 si poprvé zazpíval na našich narozeninách na Konopišti. Od té doby se tam ještě několikrát vrátil, a to v letech 2009, 2012 a 2014. Častokrát byl hostem v našem vysílání a pokaždé nám v jeho společnosti bylo moc hezky.14. července letošního roku Karel Gott oslavil své 80. narozeniny.

Milý Karle, Mistře, za celý BLANÍK i všechny naše posluchače z celého srdce děkujeme za vše, co jste pro naši zemi vykonal!


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE