Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Kalendář České hudební kroniky Rádia BLANÍK s CD

Od 18. listopadu jste si mohli pořídit náš zbrusu nový stolní kalendář na rok 2014. V Českém odpoledni ho po 14. hodině pokřtil KAREL VÁGNER a JAKUB SMOLÍK.


I letos jste společně s námi rozbalili jeden krásný dárek, který potěšil nejen vás samotné, ale navíc udělá radost dětem, které to skutečně potřebují!

Máte rádi české písničky a zajímavá vás, kdy a jak vznikly ty nejslavnější? A chtěli byste vědět i to, kdy slaví narozeniny váš oblíbený zpěvák nebo zpěvačka?

To vše najdete v novém stolním Kalendáři České hudební kroniky Rádia BLANÍK na rok 2014, který jste si mohli objednat výhradně přes naše rádio!

Kalendář obsahuje i spoustu unikátních fotek z archivu Karla Vágnera a jako bonus vám k němu dáme navíc CD s písničkami a vybranými příběhy, které zazněly v živém vyprodaném představení České hudební kroniky v pražském Divadle U hasičů. Kromě našeho kronikáře Karla Vágnera tu uslyšíte vyprávět a zpívat Hanu Zagorovou, Marii Rottrovou, Petra Rezka, Jakuba Smolíka, Petru Janů a Standu Hložka!

Prodej kalendáře byl ukončen!

Výtěžek z prodeje věnujeme Komunitnímu centru Motýlek, které pomáhá dětem se zdravotním postižením a také jejich rodinám.

Děkujeme vám!

 

Fotky ze křtu najdete níže.

zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE