Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byl zpěvák Pavel Vítek

V pondělí 25. listopadu rozzářil svou dobrou náladou a úsměvem odpolední vysílání Rádia BLANÍK zpěvák a herec Pavel Vítek. Hned v úvodu rozhovoru prozradil, že zahradu už má připravenou na zimu, ale z letošní úrody kvůli špatnému počasí vůbec není nadšený.

Poté už se povídání stočilo k jeho zálibě v běhání, která ho dostala do kondice před nadcházejícím vánočním turné. Pavel má před sebou 6 koncertních zastávek, na kterých zazpívá jak své největší hity, tak písně, které má rád a samozřejmě nebude chybět ani vánoční repertoár. Jako hosta si vybral mladou zpěvačku Markétu Konvičkovou, se kterou si zazpívá i duet Sladké hlouposti.
 
Velká část rozhovoru se točila i okolo příprav na blížící se vánoční období. Pavel prozradil, že rád dostává dárky, ale ještě raději je dává a pak se těší z radosti obdarovaných.

Určitě jsme nemohli vynechat ani účinkování v muzikálech. Pavel účinkoval ve většině těch největších, které se u nás hrály. V současnosti si už ponechává pouze roli Strážného anděla v Pomádě. Prozradil, že sám na anděly věří a občas je poprosí o pomoc.

 
V závěru rozhovoru zodpověděl několik dotazů posluchačů a také předvedl, jak kdysi daboval postavu Poety v kresleném seriálu Šmoulové.zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE