Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Do Českého odpoledne přišla na návštěvu Šárka Rezková

V pondělí 2. prosince přišla na milou návštěvu do studia Rádia BLANÍK zpěvačka Šárka Rezková. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, proč se z tmavovlásky stala blondýnkou.

Prý si to tak vždycky přála. Poté už se hovor stočil povídání o písničkách. Její nejslavnější Borůvková je předělávkou písně Strawberry Wine od Deany Carter, se kterou se osobně setkala při návštěvě amerického Nashvillu. Jestli prý dopadnou její plány, tak se tam Šárka znovu podívá.

Šárku Rezkovou nyní můžete vídat na koncertech kapely Fešáci, která jí pozvala jako hosta svých vystoupení. Zpívá na nich své nejznámější písničky a přidává k tomu i Závidím, kterou proslavila Naďa Urbánková. Šárka si velmi pochvaluje zvuk i fanoušky a návštěvníky těchto koncertů.

Rozhovor probíhal na začátku adventního času. Šárka prozradila, že už má osm druhů cukroví. Prý jí letos hodně pomáhá maminka. Její synové mají nejraději vanilkové rohlíčky. Zdravé varianty cukroví prý odmítají.

V závěru rozhovoru ještě Šárka prozradila, že by v příštím roce ráda nachystala vzpomínkový projekt na svého manžela Jiřího Brabce, který před 10 lety spáchal nečekaně sebevraždu. Také by ráda napsala knihu a dokončila duet se svým synem Ottou. zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE