Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Do českého odpoledne přišla zpěvačka Věra Martinová

Milým hostem Českého odpoledne byla v pondělí 8.4.2014 první dáma české country - zpěvačka Věra Martinová. V úvodu rozhovoru zavzpomínala na svůj úplně první koncert v Lucerně. Původně se bála, jestli fanoušci přijdou, ale nakonec bylo plno a dočkala se i ovací ve stoje. Poté už se rozhovor stočil k Věřině oblíbenému cestování. Po novém roce totiž navštívila exotické Bali, kam se vrátila po dlouhých 18ti letech. Dokonce tam ochutnala i zvláštní specialitu - cibetkovou kávu.

Věra také prozradila, jak vznikla písnička Blanický rytíř, která se stala hymnou našeho rádia. A prý je velmi hrdá, že její písnička je hymnou. Na druhou stranu nikdy na bájné hoře Blaníku nebyla, a tak to bude muset někdy napravit. Rádiu BLANÍK také popřála vše nej k nadcházejícím patnáctým narozeninám. Sama by se prý už do tohoto věku vrátit nechtěla.
 
V závěrečné části rozhovoru jsme se dozvěděli, že už dlouho nemalovala žádný obraz, protože je plně vytížená koncertováním. V letošním roce totiž pokračuje v oslavách 25 let na scéně. Nové CD zatím na obzoru není, ale ráda by nějaké natočila.
 
Více se dozvíte ve videozáznamu celého rozhovoru zde:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE