Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byl jeho kmotr Jakub Smolík

Jakub Smolík se 15. října 2012 stal společně s Petrou Janů kmotrem tehdy zbrusu nového Českého odpoledne. Po osmi měsících se k nám vrátil znovu. Velkým tématem, o kterém se hodně mluvilo, byla jeho nedávná svatba.
Prozradil nám, že svou přítelkyni Petru požádal o ruku v Římě a do roka se s ní oženil. Datum jeho svatby se tentokrát přesně krylo s datem našeho narozeninového koncertu na Konopišti.
Jakubovi to bylo velice líto, že nemůže za našimi posluchači přijet, ale určitě si to vynahradí při jiných příležitostech.

Jakub také prozradil, že léto věnuje více své rodině a koncerty ho čekají až koncem srpna. Prázdniny chce strávit v jižních Čechách, ale také chce provětrat některou ze svých motorek. Mezi tím chystá nové CD, které by mělo vyjít letos na podzim. Jedna písnička na něm bude věnovaná Arnoštu Pátkovi. Od něj převzal písničku Boxer.

Zazpíval Jakub své ženě na svatbě? Je romantik? Jak se mu podařilo před médii utajit, že má malého syna? Věnuje se ještě thajskému boxu? S kým by chtěl nazpívat duet? Jak vzpomíná na svou cestu na motorce po Spojených státech? Umí motorku opravit?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE