Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Oslava sedmdesátin Václava Neckáře proběhla i na Rádiu BLANÍK

Václav Neckář oslavil ve středu 23. října významné životní jubileum. A s BLANÍKEM jsme byli samozřejmě u toho!

Před časem zažil přímo hvězdný návrat s písní Půlnoční a nyní si ke svým sedmdesátinám nadělil kromě jiného i novou písničku Podzim. Zpěvák Václav Neckář slaví své kulaté narozeniny a Rádio BLANÍK si pro něj při té příležitosti připravilo skutečně výjimečné překvapení! „Kdykoli přijme Václav Neckář pozvání ať už do vysílání, nebo na některou z našich akcí, pokaždé to je pro nás svátek, který si skutečně vychutnáváme. A společně s námi spousta posluchačů našeho rádia. Proto jsme této velké legendě české populární hudby popřáli jako jedni z prvních,“ prozradil Vláďa Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK.
 Ale to samozřejmě není vše! Během celého narozeninového dne jsme si na Rádiu BLANÍK hráli oslavencovy písničky, připraveno bylo hezké povídání a Václavu Neckářovi bude navíc věnován celý tento víkend. Po oba dva dny budeme přímo v našem vysílání rozdávat skutečně exkluzivní hudební dárek – výběrové album největších hitů Václava Neckáře od roku 1965 do roku 2013. Ti, kteří mají rádi jeho písničky, si tak přijdou opravdu na své! Najdou jich tu celkem 22 těch nejznámějších a k tomu navíc i aktuální již zmiňovanou písničku Podzim.

Tak tady milý Václave – celé Rádio BLANÍK děkuje za spoustu krásných písniček i vystoupení a přeje všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví!


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE