Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Do Českého odpoledne přišla zpěvačka Anna K

Hostem Českého odpoledne byla v pondělí 21.10.2013 zpěvačka Anna K. Hned v úvodu rozhorovu prozradila, proč nepoužívá umělecké jméno Luciana, které má po své prababičce. Svátek prý slaví v lednu na Vilmu.

Poté už se hovor stočil k vážnému tématu a tím je rakovina prsu, se kterou oblíbená zpěvačka úspěšně bojovala. V otevřené zpovědi prozradila, co pro ní bylo nejtěží i jak jí skvěle podrželi její fanoušci.

Anna K se také věnuje osvětové kampani, do které se pustila sama. Jak sama prozradila, je velmi ráda, že mnoha ženám otevřela oči a její kampaň skutečně už některým pomohla zachránit život. Kolem kampaně se točí také její aktuální Akustické turné, které je zároveň oslavou dvacátého výročí na hudební scéně. Část výtěžku z koncertů totiž pomůže financovat druhou část osvěty. Anna K se také svěřila, že jí fanoušci na prvních koncertech tohoto turné dojali k slzám, když jí na konci koncertu bouřlivě tleskali ve stoje.

Na závěr příjemného povídání došlo i na dotazy posluchaček. Mnohé z těch, které napsaly do studia, si prošlo podobou zkušeností.


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE