Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Do Českého odpoledne dorazil „hurikán“ Dalibor Janda

Dalším milým hostem moderátora Jirky Svobody v Českém odpoledni byl v pondělí 18. března zpěvák Dalibor Janda, který chystá narozeninové turné k oslavě svých kulatých šedesátin.


V rozhovoru mimo jiné prozradil, že už se těší na jaro. Má totiž zahradu, kde má jezírko s rybičkami, pěstuje i jablka a jiné ovoce a zeleninu. Část zahrady využívá jako odpočinkový prostor, kde má například pyramidu a sochy panovníků.
 
Dalibor 21. března slaví kulaté 60. narozeniny. Prozradil, že se cítí ve svém věku dobře, ale už zvolnil pracovní tempo a snížil množství koncertů, které za rok odehraje. Nyní se ale chystá na narozeninové turné po českých městech, které vyvrcholí v prosinci v pražské O2 aréně. Na některých koncertech s ním vystoupí i dcera Jiřina, která po něm zdědila hudební nadání a sama už také koncertuje.
 
Dalibor také v závěru rozhovoru zodpověděl několik dotazů našich posluchačů a přijal od nich neuvěřitelné množství vzkazů a přání k narozeninám.
 
Víte, že Dalibor byl původně Václav? Jak došlo ke změně jména? Bez jaké písničky nesmí na koncertech odejít z podia? A kterou jeho písničku proslavilo rádio Blaník, že si o ní začali fanoušci říkat i na vystoupeních?
 
Odpovědi na tyto a další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE