Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byla Lenka Filipová

Známá česká zpěvačka a vynikající kytaristka Lenka Filipová byla hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK v pondělí 25. března 2013. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že je stále „zamilovaná“ do kytary a do hudby.

Hru na kytaru studovala ve Francii, kam se v 70. letech dostala na stipendium. Její první hit, písnička Zamilovaná se prý stala její osudovou písní. Lenka během rozhovoru také zavzpomínala, jak pomohla ke slávě kanadské zpěvačce Celine Dion, která si jí následně v roce 2008 vybrala jako hosta na svůj pražský koncert.
 
Lenka v dubnu vyráží na nové a zároveň neobvyklé turné. Její koncerty se budou odehrávat v kostelech, kde je výjimečná akustika a atmosféra. Na těchto koncertech bude hrát na kytaru i klasickou hudbu, zazní i hudba keltská, lidové písně s kytarou a také její nejznámější písničky. Návštěvníkům těchto koncertů doporučuje teplejší oblečení, protože v kostelích je chladno.Bez jaké písničky nesmí Lenka odejít z podia? Co dobrého chystá na velikonoční svátky? Kolik kytar má doma a umí si bez kytary představit život? A pracuje na nových písničkách?
 
Odpovědi na tyto a další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE