Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Marta Kubišová byla hostem Českého odpoledne!

Pozvání do pořadu České odpoledne přijala v pondělí 22. dubna 2013 výjimečná žena, skvělá zpěvačka Marta Kubišová. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že kdysi chtěla být lékařkou po tatínkovi, ale nikdy nelitovala, že se jí nestala.

Celý svůj život si vždy stála za svým názorem a nikdy se nenechala zlomit. Rány osudu jí přinesly mnoho nelehkých chvil, přesto se vždy postavila na nohy a šla dál. Za své postoje byla oceněna nejvyšším francouzským vyznamenáním – Řádem čestné legie. Tohoto ocenění si velmi váží, ale vystavené ho prý nikde nemá.
 
Marta Kubišová oslavila před půl rokem životní jubileum. K sedmdesátinám dostala zajímavý dárek – muzikál Touha jménem Einodis, ve kterém bude hrát hlavní roli baronky Sidonie Nádherné společně s Anetou Langerovou. Premiéru bude mít 19.6. na letní scéně divadla Ungelt na Hradčanech.
 
Samozřejmě jsme nemohli opomenout ani roli Marty Kubišové, jako ochránkyně zvířat. Pořad Chcete mě natáčí s Českou televizí už neuvěřitelných 21 let!
 
Jaká byla její cesta na hudební podia? Jak prožívala období, kdy se z naší nejpopulárnější zpěvačky stala zakázanou umělkyní? Chtěla by něco ve svém životě vrátit nebo změnit? Jak vzpomíná na svého kamaráda, bývalého prezidenta Václava Havla? Má nějakého anděla strážného? Jaký je její nejoblíbenější talisman?
 
Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE