Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Do Českého odpoledne zavítal zpěvák Standa Hložek

Dalším z řady milých hostů Českého odpoledne se v pondělí 13.5.2013 stal oblíbený zpěvák Standa Hložek. Celý rozhovor se nesl ve velmi uvolněné atmosféře. Hned v úvodu Standa zavzpomínal na své začátky, kdy pracoval jako redaktor v rozhlasu. Pochvaloval si mnohaletou spolupráci s BLANÍKEM, díky které se u nás ve studiu cítil jako doma.

Standa Hložek nám také prozradil, že Karel Vágner ho dostal do světa showbyznysu přes fotbal, který oba velmi rádi hrají. Zavzpomínal i na historku, kdy koncertoval s Petrem Kotvaldem povinně v Rusku a tehdy se u nás rozšířila fáma, že s nimi spadlo letadlo.
 
Standa také pozval všechny posluchače na narozeninové koncerty Blaníku, na kterých budou s Petrem vystupovat. A zavzpomínal na skvělou atmosféru, kterou na našich koncertech zažil v minulých letech.
 
Povídalo se i o účinkování v muzikálech a v závěru rozhovoru zodpověděl i několik dotazů našich posluchačů, kteří je posílali v průběhu vysílání do studiové sms schránky i na blanický facebook. 
Jaké to pro něj bylo být idolem? V jakém muzikálu ho můžete vidět? Jaké písničky zazpívá na našich narozeninových koncertech? Jakou novou kapelu zakládá?
 
Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE