Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Petr Kotvald hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

Řadu hostů Jirky Svobody v pondělním Českém odpoledni rozšířil 20.5.2013 zpěvák a tanečník Petr Kotvald. Rodák ze Žatce na sebe prozradil, že i když pochází z chmelařské oblasti, tak pivu ani jinému alkoholu příliš neholduje.

Několik otázek se točilo také kolem narozeninových koncertů Rádia BLANÍK, na kterých vystupuje. Velmi si pochvaloval úžasnou atmosféru, která na nich vládne a také zázemí, díky kterému se mu dobře zpívá. V jeho podání nesmí chybět hity jako Mumuland, Plačky, Je v tahu, Milujem se čím dál víc, Marilyn. Se Standou Hložkem pak nesmí vynechat Holky z naší školky nebo Bílou královnu.
 
Petr také prozradil, že se i osobně rád setkává se svými fanoušky, a to buď hned po koncertech, a nebo přímo na setkáních pořádaných jeho fanklubem. Dál s nimi komunikuje i přes Facebook a Youtube.
 
Během zajímavého povídání také došlo na Petrovy herecké role v opeře Válka s mloky, kde si rovnou zahrál dvojroli nebo v divadelním představení Koule.
V závěru rozhovoru ještě Petr Kotvald zodpověděl několik dotazů posluchačů. 

Vídá se s Hankou Zagorovou? Jak se v 80. letech vyrovnával se slávou? Proč podle něj byla písnička Holky z naší školky tak úspěšná? Považuje se také za herce? Jak se udržuje v kondici? A přivodil si někdy při tanci na pódiu zranění?
 
Odpovědi na tyto a další otázky najdete v tomto videu:


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE