Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Zpěvák a muzikant Janek Ledecký přišel do Českého odpoledne

V pondělí 27.5.2013 přišel do Českého odpoledne zpěvák a muzikant Janek Ledecký. Jirka Svoboda hned v úvodu příjemného rozhovoru zjistil, proč mu říkají Janek, když je ve skutečnosti Honza. Vše bylo kvůli tomu, aby si ho nepletli s jiným Honzou v kapele Žentour. Zároveň v přímém přenosu popřál oštěpařce Báře Špotákové k narození syna Janka.

Část rozhovoru se točila okolo narozeninových koncertů Rádia BLANÍK. Janek Ledecký vystupuje na všech třech a velmi si pochvaloval neuvěřitelně nádhernou atmosféru, kterou posluchači umí na těchto akcích vytvořit.
 
Janek prozradil, že na podzim vyjde zbrusu nové album Žentouru, které se momentálně připravuje a bude se v průběhu léta dodělávat.
 
Během příjemného povídání jsme nemohli vynechat ani Jankovu muzikálovou tvorbu. Prozradil, jak byl skoro donucen napsat svůj první muzikál Hamlet, který se stal neuvěřitelně úspěšným a hrál se i v USA, Jižní Koreji a Japonsku.
 
Také jsme nemohli vynechat úspěchy jeho dcery Ester, která se nedávno stala dvojnásobnou juniorskou mistryní světa ve snowboardingu. Janek prozradil, že s ní přímo na šampionátu byl a užil si její obrovský úspěch.
Jeho syn Jonáš zrovna během rozhovoru skládal maturitní zkoušku, proto jsme mu v přímém přenosu ve vysílání popřáli mnoho úspěchů a drželi jsme palce.


 
V závěru poté Janek zodpověděl několik dotazů našich posluchačů.
 
Přináší mu nějaké výhody jeho titul JUDr.? Chystá nějakou koncertní šňůru nebo nový muzikálový projekt? Jak zní Hamlet v korejštině a jak se muzikál z malé středoevropské země dostane do světa? Uvidíme jeho dceru Ester na olympiádě? A čemu se věnuje jeho syn Jonáš?
 
Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE