Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Tomáš Klus a Jiří Kučerovský přišli do Českého odpoledne

V pondělí 3. června proběhl na Blaníku rozhovor se zpěvákem Tomášem Klusem a jeho kytaristou Jirkou Kučerovským. Hned v úvodu rozhovoru moderátor Jirka Svoboda poblahopřál Tomášovi k nedávnému narození dcery Josefínky. Tomáš prozradil, že byl u porodu a obdivuje všechny ženy, které něco takového musejí zvládnout.

Ačkoliv Tomáš vystudoval herectví, známe ho spíše jako zpěváka. Prý se jednoho dne sbalil a odjel na soutěž Czech talent Zlín, kde se dostal do povědomí publika.
To vše vyústilo v zisk Českého slavíka. Trofej tak před nosem sebral Karlu Gottovi, který mu prý s humorem poblahopřál.

Kytarista Jirka Kučerovský prozradil něco málo o chystaném letní koncertním turné Konečně venku, které bude probíhat pod otevřeným nebem. Zároveň oba prozradili, že výtěžek ze vstupného půjde na dobročinné účely.

Jirka i Tomáš nalákali fanoušky na nové album, které by se mělo natáčet na podzim tohoto roku. Právě nyní vybírají, které písničky na něj použijí. Jejich fanoušci jsou prý multigenerační – tedy od mladých až po staré, dokonce prý ani výrazně nepřevažuje ženské publikum. Oba si velmi pochvalovali, že jim fanynky nosí na koncerty buchty, které pro ně napekly.

Má Tomáš nějaké hudební vzory? Plánuje další děti? Kdy bude svatba? Proč mluvil Tomáš na jaře o Vánocích? Jak oba zvládají zájem fanynek? Chtěli by s hudbou prorazit do zahraničí?  Jak se udržují v dobré náladě?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE