Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byla půvabná Tereza Kerndlová

Do Českého odpoledne přišla v pondělí 10.6.2013 jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Tereza Kerndlová. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že se velmi těší na svou svatbu, která by měla proběhnout v srpnu na Moravě. O ruku jí požádal její dlouholetý přítel René. A zvolil k tomu velmi romantické místo – Paříž.

Tereza také dostala nabídku moderovat pěveckou soutěž SuperStar. Nakonec z toho sešlo, ale jak sama říká, velmi by jí podobná práce lákala a nebránila by se ani herectví. Prý by se to všechno s jejím zpíváním hezky doplňovalo.

Během rozhovoru jsme nemohli opomenout ani její začátky ve skupině Black Milk, která byla ve své době velmi populární. Tereza v ní, ještě jako náctiletá zažila období velké slávy a úspěchu, což jí pomohlo i do budoucí sólové kariéry.

Tereza také prozradila, že se považuje za úplně obyčejnou dívku, i když jí samozřejmě lichotky ohledně krásného vzhledu a štíhlé postavy těší. Prý nemá ráda cvičení a posilovny, ale i tak se musí udržovat ve formě a stravovat se zdravě.

Jak Terezu požádal přítel René o ruku? Jak bude vypadat jejich svatba? Proč nemoderovala SuperStar? Je ještě v kontaktu s bývalými kolegyněmi ze skupiny Black Milk? Jaký má recept na krásnou postavu. A proč se při jednom ze svých vystoupení málem rozbrečela?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v tomto videu:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE