Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byl jeho kmotr Jakub Smolík

Jakub Smolík se 15. října 2012 stal společně s Petrou Janů kmotrem tehdy zbrusu nového Českého odpoledne. Po osmi měsících se k nám vrátil znovu. Velkým tématem, o kterém se hodně mluvilo, byla jeho nedávná svatba.
více

Rocková legenda Olda Říha z Katapultu byl hostem Českého odpoledne

Rozhovor začal přáním k nedávným 65. narozeninám. Olda ale prozradil, že oslavy nemá rád, přesto uspořádal pro fanoušky velký koncert v Lysé nad Labem.
více

Hostem Českého odpoledne byla půvabná Tereza Kerndlová

Do Českého odpoledne přišla v pondělí 10.6.2013 jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Tereza Kerndlová. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že se velmi těší na svou svatbu, která by měla proběhnout v srpnu na Moravě. O ruku jí požádal její dlouholetý přítel René. A zvolil k tomu velmi romantické místo – Paříž.
více

Tomáš Klus a Jiří Kučerovský přišli do Českého odpoledne

V pondělí 3. června proběhl na Blaníku rozhovor se zpěvákem Tomášem Klusem a jeho kytaristou Jirkou Kučerovským. Hned v úvodu rozhovoru moderátor Jirka Svoboda poblahopřál Tomášovi k nedávnému narození dcery Josefínky. Tomáš prozradil, že byl u porodu a obdivuje všechny ženy, které něco takového musejí zvládnout.
více

Zpěvák a muzikant Janek Ledecký přišel do Českého odpoledne

V pondělí 27.5.2013 přišel do Českého odpoledne zpěvák a muzikant Janek Ledecký. Jirka Svoboda hned v úvodu příjemného rozhovoru zjistil, proč mu říkají Janek, když je ve skutečnosti Honza. Vše bylo kvůli tomu, aby si ho nepletli s jiným Honzou v kapele Žentour. Zároveň v přímém přenosu popřál oštěpařce Báře Špotákové k narození syna Janka.
více

Petr Kotvald hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

Řadu hostů Jirky Svobody v pondělním Českém odpoledni rozšířil 20.5.2013 zpěvák a tanečník Petr Kotvald. Rodák ze Žatce na sebe prozradil, že i když pochází z chmelařské oblasti, tak pivu ani jinému alkoholu příliš neholduje.
více

Do Českého odpoledne zavítal zpěvák Standa Hložek

Dalším z řady milých hostů Českého odpoledne se v pondělí 13.5.2013 stal oblíbený zpěvák Standa Hložek. Celý rozhovor se nesl ve velmi uvolněné atmosféře. Hned v úvodu Standa zavzpomínal na své začátky, kdy pracoval jako redaktor v rozhlasu. Pochvaloval si mnohaletou spolupráci s BLANÍKEM, díky které se u nás ve studiu cítil jako doma.
více

Marta Kubišová byla hostem Českého odpoledne!

Pozvání do pořadu České odpoledne přijala v pondělí 22. dubna 2013 výjimečná žena, skvělá zpěvačka Marta Kubišová. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že kdysi chtěla být lékařkou po tatínkovi, ale nikdy nelitovala, že se jí nestala.
více

Oblíbený herec Lukáš Vaculík zavítal do Českého odpoledne

Dívčí idol 80. let Lukáš Vaculík hned v úvodu rozhovoru prozradil, že se svým hereckým kolegou Sagvanem Tofim jsou „kamarádi do deště“, ale vídají se jen občas. Známých prý člověk potká za život spoustu, ale skutečných přátel má minimum.
více

Do Českého odpoledne zavítal František Nedvěd

Hostem Českého odpoledne byl v pondělí 8. dubna 2013 zpěvák a muzikant František Nedvěd. Prozradil, že v Lukách pod Medníkem, kde bydlí, už se objevilo jaro. Také se mu rozrůstá rodina. Synové mají malé dcerky, kterým se snaží věnovat co nejvíce času. Povzdechnul si, že kvůli práci a hudbě se před lety nemohl příliš věnovat svým dětem.
více
novější články   starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE