Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Hostem Českého odpoledne byla Lenka Filipová

Známá česká zpěvačka a vynikající kytaristka Lenka Filipová byla hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK v pondělí 25. března 2013. Hned v úvodu rozhovoru prozradila, že je stále „zamilovaná“ do kytary a do hudby.
více

Do Českého odpoledne dorazil „hurikán“ Dalibor Janda

Dalším milým hostem moderátora Jirky Svobody v Českém odpoledni byl v pondělí 18. března zpěvák Dalibor Janda, který chystá narozeninové turné k oslavě svých kulatých šedesátin.
více

Do Českého odpoledne zavítal zpěvák Martin Maxa

Hostem Českého odpoledne u moderátora Jirky Svobody se v pondělí 11.3.2013 stal zpěvák, textař, skladatel a malíř Martin Maxa. Do rádia přišel rovnou z nemocnice, kde se léčil s velmi bolestivým poraněním plotének v páteři. Martin překonal bolesti a trpělivě odpovídal na řadu dotazů.
více

Lady soul zpěvačka Marie Rottrová navštívila České odpoledne

Marie Rottrová přijala v pondělí 4. března 2013 pozvání na rozhovor k Jirkovi Svobodovi do Českého odpoledne. Během velmi příjemného povídání prozradila, proč se jí přezdívá "Lady soul", ale také, že rozhodně nelituje svého rozhodnutí ukončit aktivní pěveckou kariéru. Má nyní více času na sebe, svou rodinu a podvečerní procházky.
více

Trampská legenda Wabi Daněk byl hostem Českého odpoledne

V pondělí 25. února zavítal do Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK Stanislav Wabi Daněk. Hned v úvodu příjemného rozhovoru prozradil, jak se dostal k přezdívce Wabi i jak se od zaměstnání řidiče sanitky dostal na hudební pódia.
více

Do Českého odpoledne přišla zpěvačka Věra Martinová

První dáma české country hudby Věra Martinová přijala pozvání do Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK. Moderátorovi Jirkovi Svobodovi a všem posluchačům prozradila, jak se k tomuto označení dostala a jestli je na něj pyšná nebo je pro ní svazující.
více

Leona Machálková představila na BLANÍKU nový singl

Hostem Českého odpoledne se v pondělí 11. února stala muzikálová zpěvačka Leona Machálková. Během rozhovoru s Jirkou Svobodou představila svou zbrusu novou písničku Měj mě rád, která je předzvěstí chystaného alba. Leona v písni vystupuje jako žena-čarodějnice, která svými kouzly svede muže do její náruče. Nová deska by měla vyjít v listopadu tohoto roku. Prý by se na ní měl objevit i duet s Helenou Vondráčkovou.
více

Petr Spálený a Miluška Voborníková byli hosty Českého odpoledne

V pondělí 4. února 2013 přijali pozvání do Českého odpoledne k moderátorovi Jirkovi Svobodovi manželé Petr Spálený a Miluška Voborníková.
více

Filmová Saxana Petra Černocká kouzlila v Českém odpoledni

Dalším z řady milých hostů Českého odpoledne u moderátora Jirky Svobody byla v pondělí 28.1.2013 herečka a zpěvačka Petra Černocká.
více

Oblíbený režisér Zdeněk Troška rozesmál České odpoledne

V pondělí 21. ledna 2013 byl dalším z hostů u moderátora Jirky Svobody oblíbený režisér Zdeněk Troška. Během příjemného povídání zavzpomínal na herecké legendy Jiřinu Jiráskovou a Helenu Růžičkovou.
více
novější články   starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE