Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Karel Vágner byl hostem Českého odpoledne

V pondělí 7. ledna se stal prvním hostem Českého odpoledne v roce 2013 muzikant, hudební skladatel a producent Karel Vágner. V rozhovoru s moderátorem Jirkou Svobodou mimo jiné prozradil, že do nového roku vstoupil pracovně. Dodělává hudbu k novému filmu Babovřesky i do nového pořadu jeho syna a úspěšného rybáře Jakuba.
 
Karel Vágner se ve stejný den navíc stal autorem zbrusu nového pořadu Česká hudební kronika, který se na Blaníku vysílá každý všední den po desáté hodině. Prozradil, kde čerpá náměty a přidal i jednu veselou historku.
 Bohužel samotný rozhovor poznamenala jedna velmi smutná událost. V průběhu vysílání totiž přišla zpráva o úmrtí vynikající herečky Jiřiny Jiráskové. I na ní Karel Vágner se smutkem v hlasu zavzpomínal. Na závěr rozhovoru nechyběly ani odpovědi na všetečné dotazy našich posluchačů, které přicházely do naší sms schránky na číslo 603 118 118.
 
Celý rozhovor s Karlem Vágnerem jsme opět přímo ve studiu natáčeli na video a vy si ho můžete poslechnout a prohlédnout zde:

zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE