Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Filmová Saxana Petra Černocká kouzlila v Českém odpoledni

Dalším z řady milých hostů Českého odpoledne u moderátora Jirky Svobody byla v pondělí 28.1.2013 herečka a zpěvačka Petra Černocká.

Hned na začátku vysílání přišlo do studia několik dotazů od posluchaček, které chtěly vědět, jak to Petra dělá, že vypadá stále tak velmi mladě a svěže. Prozradila, že chodí do posilovny cvičit na balonech a také dělá dlouhé a svižné procházky, kterými se udržuje v kondici.
 
Samozřejmě jsme během rozhovoru nemohli vynechat její nejslavnější filmovou roli Saxany ze snímku Dívka na koštěti. I po více než 40 letech od vzniku filmu, si Petra pamatuje nejdelší zaklínadlo z Lexikonu kouzel, což ve vysílání rovnou předvedla.
 
Petra Černocká také prozradila, že její dvouletá vnučka Coco zřejmě zdědila hudební nadání a že se chystá natočit nové písničky se svou dcerou Bárou, která má svou vlastní hudební skupinu. 

Jaké je tajemství jejího spokojeného manželství? Jak se jí líbí role moderátorky v televizním pořadu o celebritách? Věří na osud nebo byla někdy u čarodějnice či kartářky? To všechno a mnohem více se dozvíte v tomto videu:
 

  zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE