Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Rádio BLANÍK měl vánoční upoutávku v televizi. Film o filmu

Před Vánoci jste mohli v televizi vídat nový reklamní spot Rádia BLANÍK. Tentokrát jsme přišli s originálním nápadem – hlavními tvářemi této kampaně se stalo hned několik oblíbených zpěvaček a zpěváků, kteří jsou dobře známi z našeho vysílání. Jmenovitě se jedná o Petra Jandu, Petru Janů, Václava Neckáře, Petra Koláře, Jitku Zelenkovou a Jakuba Smolíka. Ti všichni popřáli společně s Rádiem BLANÍK televizním divákům krásné Vánoce!
více

Petr Rezek byl posledním letošním hostem Českého odpoledne

Zpěvák a muzikant Petr Rezek byl v pondělí 17. prosince posledním letošním hostem Českého odpoledne u moderátora Jirky Svobody.
více

Karel Gott rád dodržuje vánoční tradice

Vánoční svátky mají mnozí z nás spojené s krásnými písničkami mnohonásobného Slavíka Karla Gotta. I on se svou rodinou poslouchá sváteční hudbu. „Nemám moc rád jazzové a rockové Vánoce. O svátcích musí znít hudba tradičně, tak jak to člověk zná od malička.“
více

Hana Zagorová je na Vánoce připravená

Hostem pondělního (3.12.) Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK byla zpěvačka Hana Zagorová. Držitelka devíti Zlatých slavíků Hanka Zagorová nenechává nic náhodě a už se velmi pilně připravuje na letošní vánoční svátky.
více

Jitka Zelenková byla hostem pondělního vysílání Rádia BLANÍK

V pondělí 26.11.2012 přivítal moderátor Jirka Svoboda v pořadu České odpoledne na Rádiu BLANÍK půvabnou zpěvačku Jitku Zelenkovou. Povídání to bylo velmi příjemné a Jitka svým úsměvem přinesla do našeho studia vskutku vynikající atmosféru.
více

Petr Janda byl hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

Legendární zpěvák, muzikant a frontman skupiny Olympic Petr Janda přijal pozvání do našeho studia. V Českém odpoledni ho v pondělí 19.11.2012 vyzpovídal moderátor Jirka Svoboda.
více

Jan a Václav Neckářovi byli hosty Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

V pondělí 12.11.2012 jsme přivítali v našem studiu opravdu vzácnou návštěvu. Pozvání přijali bratři Jan a Václav Neckářovi, se kterými si celou hodinu povídal moderátor Jirka Svoboda.
více

Lucie Vondráčková byla hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

pondělí 29. října přivítal moderátor Jirka Svoboda v našem studiu další milou návštěvu. Na rozhovor přišla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková.
více

Helena Vondráčková byla hostem Českého odpoledne na Rádiu BLANÍK

V pondělí 22. října přišla do našeho studia na návštěvu oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková. Ve velkém rozhovoru mimo jiné prozradila, jak odpočívala letos na svém hausbotu, jaké nové CD a DVD vydala, jak vypadá její letošní velké turné Helena 65. Chystá se také do nějakého muzikálu nebo do filmové role? V rozhovoru se dozvíte ještě mnohem více zajímavostí.
více

Oslavy 13. narozenin Rádia BLANÍK jsou za námi

BLANÍK je tu s vámi už 13 let. V letošním roce uspořádal opět řadu letních Slavností a ještě předtím jste historicky poprvé mohli navštívit hned 3 narozeninové koncerty. Jaká na nich byla atmosféra a kdo zde vystoupil, na to se můžete podívat v krátkém sestřihu.
více
novější články   starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE