Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Dobré ráno Rádia BLANÍK s Michaelem Hovorkou

Koukej, nad Blaníkem svítá, den novej nás vítá, bude nádhernej... Přesně tak zní historicky první hymna Rádia BLANÍK od Petra Spáleného. U nás na BLANÍKU se pak snažíme, aby i pro vás byl každý den v naší společnosti nádherný a plný pohody. A to samozřejmě už od brzkého rána...

Od pondělí do pátku s vámi vstáváme už v 5 hodin. A náš pohodový moderátor Michael Hovorka dělá všechno proto, abyste od nás každé ráno dostali přesně to, co potřebujete. 

V první řadě vám každý den servíruje spoustu oblíbených písniček - stejně jako vy totiž i Michael miluje písničky! Nejraději vám z BLANÍKU hrajeme české písničky, ale rádi zabrousíme i do zahraničních hitparád. Jako doma jsou u nás každé ráno jak Karel Gott, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Lucka Vondráčková, Olympic, Michal Tučný, tak i ABBA, Beatles, Adele, Roxette nebo No Name či Elán! Na své si zkrátka přijde každý z vás:-) 

Je ale jasné, že nezapomínáme ani na to, abyste každý den byli už od rána v obraze. Nechceme vás unavovat dlouhými komentáři a složitými analýzami... Michaelovi i našim redaktorům stač í několik vět, aby vám řekli vše podstatné - z vašeho kraje, z domova i ze světa! A dobré zprávy máme samozřejmě ze všech nejraději. Opravili u vás chodník? Anebo postavili novou sportovní halu? Ve zprávách Rádia BLANÍK o tom uslyšíte stejně jako o novém rekordu Jaromíra Jágra nebo aktuálních cenách benzínu a nafty. A nezapomeňte - stačí nám na to krátká chvilka, Naším heslem totiž je "stručnost je sestrou talentu":-) Místo zbytečných slov vám pak raději pustíme o písničku navíc. 

Ale to samozřejmě není všechno. Ptáte se každé ráno, co si vzít na sebe? Nalaďte si BLANÍK - Michael a meteorologové z ČHMU vám pěkně začerstva prozradí aktuální počasí. A když budete mít chuť a podíváte se na teploměr, zavolejte nám, jak je u vás. Číslo pro vás, naše milé "blanické rosničky" je 800 109 109

Stejně tak pro vás sledujeme situaci na českých a moravských silnicích a dálnicích. I tady čekáme na vaše aktuální zprávy, a to na naší speciální dopravní lince 603 11 71 71. Děkujeme za vaše dopravní hlášení! 

A aby toho nebylo málo, chystá si pro vás Michael každé ráno zajímavé tipy a dobré rady, které vám zpříjemní život. O to nám totiž jde v první řadě - udělat vám život lepším. Protože mezi námi, každá koruna se hodí, že ano:-)? 

Tak buďte u toho všeho s námi! 

Dobré ráno Rádia BLANÍK s Michaelem Hovorkou začíná každý všední den přesně v pět hodin.

 http://www.radioblanik.cz/images_foto/_KDO-JE-KDO/hovorka.jpg


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     
© 2017 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE