Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Dobré ráno Rádia BLANÍK!

Chcete i vy zažívat každé ráno tak, jak o něm zpíval Karel Černoch? Pokud ano, máme pro vás ten nejjednodušší recept – nalaďte si BLANÍK!

Každé ráno od pondělí do pátku se na vás vždy od 5 do 9 hodin těší pohodový moderátor Petr Brožík.

Pokaždé pro vás má spoustu písniček, které vám udělají ráno veselejší a lepší. A ty české má stejně jako vy ze všech nejradši! Takže ranní společnost vám spolu s Petrem dělají pravidelně i Karel Gott, Hana Zagorová, Chinaski, Lucie Bílá, Kryštof, Václav Neckář, Olympic, Tomáš Klus, Helena Vondráčková, a spousta dalších!

Ale naše blanické ráno samozřejmě nejsou jenom písničky. Petr vám každý den servíruje zajímavé novinky z celého Česka i z vašeho kraje. A dobré zprávy má obzvlášť rád😊. Kde se opravily chodníky? V jakém městě bude už brzy stát nová sportovní hala? A kde si budou děti užívat nové hřiště? O tom všem vám Petr povídá ze všeho nejradši. A bude samozřejmě rád, když mu i vy sami zavoláte nebo napíšete, co je právě u vás nového.

Petr zkrátka myslí na to, abyste se každé ráno dozvěděli vše, co potřebujete. Jak bude? Na to se vždy po šesté a po sedmé ptá meteorologů z ČHMU. A rád se ptá i vás, tak mu zavolejte nebo napište, jaké je právě u vás po ránu počasí. Na BLANÍKU se každé ráno dozvíte i aktuální zprávy z českých a moravských silnic a dálnic – až pojedete ráno do práce nebo s dětmi do školy, pusťte si BLANÍK a vyhnete se kolonám, dopravním zácpám i nehodám. A když budete u něčeho, co by měli vědět i ostatní řidiči, zavolejte nám to na blanickou dopravní linku 603 11 71 71.

Ale to samozřejmě není vše! Petr pro vás má pravidelně řadu překvapení a mnohdy i hezkých dárků. Někdy vás potěší dálničními známkami na celý rok, jindy CD s českými písničkami, no a někdy může být ve hře i něco ještě většího… Tak buďte ve střehu, ať to nepropásnete!

Užijte si tedy každý všední den ráno plný pohody s Petrem Brožíkem!

Od pondělí do pátku vždy od 5 do 9 hodin na Rádiu BLANÍK.

http://www.radioblanik.cz/images_foto/_KDO-JE-KDO/brozik.jpgzpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE