Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Pozvali jsme vás na Masopusty s Rádiem BLANÍK

Rádio BLANÍK i letos podpořilo tradiční Masopusty.

11. února proběhl Masopust v Plané nad Lužnicí, a nesl se v duchu hesla „Masopust nejen před radnicí aneb cirkus bude...“. Letos masopustní průvod projížděl Zářečím a středem Plané. Průvod odstartoval v 10 hodin z Pionýrské ulice. Příjezd před městský úřad mezi 15 a 16 hodinou. A od 18 hodiny proběhla masopustní zábava s kapelou Happy Band v Sokolovně.
21.února se do masek převléklo celé město Sedlčany. Od 14 hodin proběhl sraz na zahradě ZUŠ v Sedlčanech. Průvod maškar doplněný hudebníky ze ZUŠ se vydal přes Potůček na náměstí T.G. Masaryka. Kde se od 15 hodin zpívalo, tančilo, hrálo spoustu her a proběhla také divadelní zabíjačka.


25. února se všichni Pražané sešli na masopustu v Karlíně. Od 13 do 18.30 hodin zde proběhl již 14. ročník Karlínského masopustu. Užili jsme si velkolepý průvod, bohatý pódiový program, nespočet aktivit pro děti a samozřejmě masopustní speciality.25. února proběhl již XXVIII. Poberounský masopust, který se konal v Zadní Třebáni na Berounsku. Na stylovém jarmarku byly kromě výrobků řemeslníků k dostání preclíky, perníky, koláče, pečené maso, víno, medovina. Na improvizovaném jevišti v podobě valníku se postupně představily různé kapely. Nakonec byl symbolicky "pochován" Masopust a oceněny nejoriginálnější masopustní převleky.zpět

Fotografie

PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2018 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE