Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Nové písničky mám nejradši, říká Michal Malátný

O víkendu 7. a 8. prosince nás na BLANÍKU navštívil frontman skupiny Chinaski Michal Malátný. Povídali jsme si s ním o nové desce, chystaném turné i o Vánocích.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali Lenku Filipovou

Lenka Filipová vydala novou desku. Posluchačům Rádia BLANÍK ji představila o víkendu 15. a 16. prosince 2018 a prozradila, jaký má program s blížícími se Vánocemi.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali Jakuba Smolíka

Jakub Smolík byl hostem Rádia BLANÍK o víkendu 8. a 9. prosince 2018. Prozradil posluchačům, proč jsou jeho koncerty plné emocí a jak se těší na Vánoce.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali skupinu Chinaski!

Skupina Chinaski vydala desku Love songs. Posluchači Rádia BLANÍK ji mohli získat o víkendu 1. a 2. prosince 2018. Od frontmana Michala Malátného se dozvěděli, jak to kapele funguje v nové sestavě.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali Annu K.

Zpěvačka Anna K. vydala album Světlo a nyní s ním až do Vánoc koncertuje po České republice. Jak budou koncerty vypadat a jak hodnotí uplynulý rok, prozradila posluchačům o víkendu 24. a 25. listopadu.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali Miroslava Žbirku

O víkendu 17. a 18. listopadu přišel do studia Rádia BLANÍK našim posluchačům představit své nové album zpěvák Miroslav Žbirka. Prozradil, ke kterým písním už jsou natočené videoklipy a jak vznikla spolupráce s uznávanou autorkou grafiky desky Mílou Fürstovou.
více

Na BLANÍKU jsme rozdávali nové album Xindla X a k tomu vstupenky na jeho turné

Zpěvák Xindl X vydal nové album Sexy Exity. Už ale pomýšlí na další desku. I to se dozvěděli posluchači Rádia BLANÍK o víkendu 10. a 11. listopadu 2018.
více

Na BLANÍKU jsme přivítali Marii Rottrovou

Zpěvačka Marie Rottrová vydává výběrovou kompilaci Marie Rotrová/"Lady soul". Posluchači Rádia BLANÍK mohli album získat o víkendu 3. a 4. listopadu 2018. Zpěvačka jim navíc prozradila, jak CD vzniklo a které písničky má nejradši.
více

Na BLANÍKU jsme oslavili významné výročí Václava Neckáře

Václav Neckář oslavil 23. října 75. narozeniny. K této příležitosti mu vyšlo nové album. Posluchačům Rádia BLANÍK jej přišel představit se svým bratrem Janem Neckářem.
více

Na Rádiu BLANÍK jsme přivítali skupinu Čechomor!

Skupina Čechomor vydala novou desku Nadechnutí. Posluchači Rádia BLANÍK ji mohli získat o víkendu 13. a 14. října. A také se dozvědět spoustu novinek. Povídali jsme si s Karlem Holasem a Františkem Černým.
více
starší články
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE