Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Leona Machálková oslaví své letošní jubileum i speciálním koncertem

Zpěvačka Leona Machálková oslavila 24. května 2017 významné životní jubileum. Jaký dárek by jí udělal největší radost a co plánuje v nejbližší době? I to prozradila posluchačům Rádia BLANÍK.

Leono, jak budete slavit své kulatiny?
Oslavu s rodinou plánuji na červen a chystám ještě na chalupě velkou grilovačku pro další známé. Pro fanoušky připravuji oslavu na 26. září.
 
Poslední zmíněná oslava - 26. září - bude spojena s koncertem. Jak to bude probíhat?
Koncert proběhne v divadle Hybernia. Zazpívám své hity, ale také písničky z nového alba duetů. S přáteli je tam zazpíváme, pak bude raut a přiťukneme si na zdraví.
 
Vzpomínáte si na nějakou mimořádnou oslavu svých narozenin?
Vzpomínám si na oslavu svých čtyřicátých narozenin, které jsem také oslavila koncertem, a to v Retro Music Hall. Mými hosty byla Monika Absolonová, Dasha, Petr Kolář, samí příjemní hosté, s kterými jsme pak slavili až do rána. Byla to krásná noc. 




A co nějaký mimořádný narozeninový dárek, vzpomenete si na nějaký?
To byl výlet do Paříže nebo do New Yorku. Jsou to spíš zážitky, kdy se na něco mohu těšit. Na místa, kde jsem ještě nikdy nebyla. To ve mně zůstává déle než hmotný dar.
 
BLANÍK slaví 18. narozeniny, jak jste oslavila své 18. narozeniny vy?
Gratuluji Rádiu BLANÍK k jeho narozeninám. Osmnáct let, všechna čest. Děkujeme za prostor, který dává nám, českým zpěvákům.  A jak jsem slavila osmnáctiny? Přiťukla jsem si sklenkou nějakého alkoholu se spolužáky z gymplu. V té době už jsem zpívala s kapelou. Byla to první dospělácká oslava.
 
Co si vy sama k narozeninám přejete?
Přeji si, abych byla zdravá. Abych měla hodně energie a síly užívat si život, a také rozdávat radost. Jsem vděčná, že mám život ráda. Mám v plánu vydat spoustu desek. Chci mít pocit, že si zasloužím, že mě mají lidi rádi.

Co chystáte v nejbližší době?
Chystám 26. září narozeninový koncert, na kterém zazpívám v doprovodu symfonického orchestru. Delší dobu pracuji na swingovém albu, protože mě tato muzika velmi baví. A připravuji i vánoční album. To jsem ještě nikdy nevydala. A k tomu chystám pár vánočních koncertů s Big Bandem.

Plánujete na léto zajímavou dovolenou?

Určitě. Těším se na léto na chalupě. Jsem ráda v Čechách. Navíc budu dodělávat ještě něco na nové desce. Čeká mě i pár představení v muzikálu Mamma Mia! No a chtěla bych se trošku ošplouchnout někde v moři, aby zdraví vydrželo.
 
BLANÍK miluje Česko, co na Česku milujete vy?
Česko je báječná zem ě. Velmi rozmanitá přírodou i kulturou. Je tu spousta míst, kde jsem ještě nebyla, ale i těch, kam se ráda vracím. Jsem velký milovník Čech, Moravy a Slezska. Rozmanitost přírodních krás je nevyčerpatelná.

Děkujeme za rozhovor a přejeme všechno nejlepší k narozeninám.





zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE