Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Igor Timko oslavil čtyřicetiny

Frontman skupiny No Name Igor Timko oslavil ve středu 5. září čtyřicáté narozeniny. O své dojmy z narozeninového dne, svá přání a s plány do budoucna se podělil s posluchači Rádia BLANÍK.

Jak jste oslavil svůj narozeninový den?
Prací. Tak, jak nás to učili na základní, střední i vysoké škole. V poledne jsem měl nějaké natáčení ve studiu. Máme s kapelou heslo, že pokud nestíháme plnohodnotně slavit svatby, narozeniny dětí a naše, znamená to, že jsme v jednom kole a naše skupina je špičková. Takže jsem rád, že jsem svůj narozeninový den strávil pár hodin ve studiu.

Máte nějaké tajné přání?
Tajné už není. Manželce jsem se svěřil, že bych byl rád, kdybychom si udělali čas a vyrazili někdy v říjnu na 3-4 dny do Moskvy. Takže letenky jsou koupené a celá rodina poletíme na pár dní do Ruska. Už se moc těším.

Vy jste byl letos s kapelou No Name jedním z hostů narozeninového koncertu Rádia BLANÍK na Konopišti. Jak se vám tam líbilo?
Na Konopišti je vždycky super. Jednak jsou ti lidé v publiku vaši uvědomělí posluchači, Rádio BLANÍK poslouchají normální seriózní lidi, kteří mají rádi českou a slovenskou muziku. To je skvělé. My se vždycky na Konopiště za vámi rádi vracíme. Posluchači ví, co od nás mohou očekávat. A já věřím, že se za rok, či dva, zase uvidíme.

Jaké má skupina No Name plány?
Chystáme na jaře akustické turné. Startujeme už 5. února a končíme v Praze v dubnu. Chystáme nové věci, a také nová aranžmá ke starším písničkám, aby to všechno znělo nově. Máme v plánu objet 25 českých a slovenských měst.

A co byste popřál posluchačům Rádia BLANÍK?
Ať si oblíbí stejně intenzivně i další čtyřicátníky z oblasti české a slovenské hudby.

Děkujeme a přejeme všechno nejlepší ke kulatému narozeninovému výročí!
zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE