Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Rozhovor s Věrou Špinarovou na Rádiu BLANÍK

Zpěvačka Věra Špinarová oslaví brzy své významné životní jubileum a nadělí si k němu nové CD. Podrobnosti k němu prozradila o víkendu 17. a 18. prosince posluchačům Rádia BLANÍK.

Jak budete slavit narozeniny?

Nejsem slavící typ. Oslavu mám spojenou většinou s Vánocemi. Mám pocit, že už ani není co slavit.

Co si sama přejete k narozeninám?

Nepřeji si pro sebe nic. Pro ostatní bych si přála, ať se jim daří a pro moji rodinu bych měla přání hodně zdraví a štěstí.

Chystáte nějakou oficiální oslavu svých letošních půlkulatin?
 
V žádném případě. Slavím těsně před Vánocemi. Takže možná něco menšího bude v průběhu vánočních svátků 25. nebo 26. prosince.

Vzpomenete si na nejhezčí narozeninový dárek?

Mým nejhezčím narozeninovým dárkem byl můj syn Adam, který se narodil 14. prosince a moje vnučka Johanka, která se narodila 18. prosince.
 
Představte nám, prosím, vaše nové album Zóna lásky. Co na něm najdeme?

Je to výběr písní o lásce. Vybíral je z mého repertoáru Miloš Skalka. Doufám, že se dožiji sedmdesáti let a Supraphon mi vydá všechny mé desky a udělá z toho velkou kompilaci pro mé fanoušky.

Jaké jsou vaše další plány?

Plánujeme nové turné, které proběhne v příštím roce v říjnu a v listopadu. Koncertovat budu se zpěvačkou Heidi Janků. Bude to ostravská invaze, protože Heidi bude vystupovat s ostravskou kapelou Borise Urbánka. Já budu mít také ostravskou skupinu, ve které navíc budou hrát tři mladí talentovaní muzikanti na trumpetu, ságo a pozoun. Skvěle jim to hraje. Bude to mít šmrnc.

Jak se na turné s Heidi Janků těšíte? Mimochodem, mediálním partnerem bude Rádio BLANÍK.

Těším se moc. Z prvních ohlasů je patrné, že jde o nečekanou záležitost. Když prozradím, že budeme vystupovat s Heidi, každý odpoví, že to je zajímavé, že něco takového nečekal. Bude to skvělé. Dáváme dohromady zajímavý repertoár. Heidi je navíc velmi vtipná, a také skvělá tanečnice. Máte se na co těšit.

Jak budete trávit letošní Vánoce?

Tento rok jsem naplánovala tak, že Adámka jsem poslala k moři s rodinou. Setkáme se 26. prosince. Já budu o Vánocích s pejsky doma.

Jaké jsou Vánoce podle vašich představ?

Přála bych si bílé Vánoce, alespoň bílý poprašek. Poslední roky jsme měli Vánoce na blátě, dokonce i pršelo. Tak aby nám počasí dotvořilo atmosféru Vánoc.

Máte ráda tradiční české Vánoce? To znamená s kaprem, salátem, atd.?

Mám souseda, který má rybník, tomu řeknu o kapra. Bude i se salátem. Dělám i rybí polévku. Občas máme v plánu udělat kapra trošku dietně, ale nakonec ho stejně obalíme a osmažíme.

Milujeme Česko, milujeme písničky. Co Věra Špinarová miluje na Česku?

Miluju Česko. Narodila jsem se tu. Máme nádhernou přírodu. Bydlím v Ostravě, mám to kousek do Beskyd nebo Jeseníků. Jsme skvělý národ. Chraňme si svojí rodinu. To je nejvíc, co můžeme mít.

Co byste popřála posluchačům Rádia BLANÍK?

Přeji vám, abyste prožili svátky bez stresu. Mějte se rádi. Přeji vám štěstí, zdraví a kopec dobré muziky, které hraje Rádio BLANÍK. Vše dobré do Nového roku!

Děkujeme za rozhovor.zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2019 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, poštovní přihrádka 8, 251 64 Mnichovice
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 323 641 990, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE