Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Léto s BLANÍKEM má za sebou další úspěšnou zastávku!

A nyní se těšíme do Domažlic😊
24. července 2019

Letní blanické putování po městech českých a moravských má za sebou už tři úspěšné zastávky. Po Znojmě a Písku jsme minulou sobotu dorazili do Vysokého Mýta. A bylo to parádní!


                  
Náměstí Přemysla Otakara II. bylo zaplněné ještě před začátkem akce a plno bylo až do samotného konce. Počasí nám přálo, a také výběr interpretů byl podle všech přítomných diváků více než vydařený. V našem hudebním programu se postupně představili Petra Černocká, Helena Vondráčková a také skupina Slza.


                  
„Atmosféra na akcích BLANÍKU je vždycky báječná. Já mám tady pokaždé pocit, jako by ti všichni diváci byli sousedé a dobře se mezi sebou znali. A to je moc příjemné,“ prozradila Petra Černocká. Atmosféru si pochvalovali také členové skupiny Slza a pozadu nezůstala ani Helena Vondráčková. „Lidé byli naprosto úžasní! Zpívali, tančili, spolupracovali, a to je samozřejmě pro každého zpěváka ta největší odměna,“ prozradila po akci oblíbená zpěvačka.


 
Také my samozřejmě děkujeme městu Vysoké Mýto za perfektní přijetí a těšíme se na další zastávku, která nás čeká už tuto sobotu 27. července v Domažlicích. V našem letním programu tu vystoupí Tomáš Klus, Petra Janů, Michal Šindelář a děti určitě potěší skupina Maxíci. Všechny podrobnosti najdete ve vysílání Rádia BLANÍK i na webu www.radioblanik.cz.zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE