Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Užijte si na BLANÍKU září s vůní růží!

S BLANÍKEM jedeme opět za vámi – a rozhodně ne s prázdnou. Naši kolegové Pepa a Samira plní po celé září přání posluchačů Rádia BLANÍK.

10. září 2019

A o co konkrétně se jedná? Kdokoli může napsat v SMS, komu a proč chce poslat kytici sta růží od Florea.cz. No a když nás nějaké přání opravdu hodně zaujme, sedneme do auta a dotyčnému či dotyčné tuto krásnou kytici osobně dovezeme. Ve vysílání samozřejmě nikdy neprozradíme, ke komu přesně jedeme, tak to je pokaždé i krásné překvapení. Jako první jsme potěšili slečnu Karolínu z Ústí nad Labem. Obří puget jí poslala její nevlastní maminka, aby jí dodala sílu a energii v boji s vážnou nemocí. Další kytice putovala do Písku za paní Lenkou. Sto růží jí poslal manžel jako takovou malou, romantickou omluvu za to, že kvůli práci není často doma.


      
Tento týden pak vyrážíme i za Lídou do Vinařic u Kladna. S manželem Pavlem mají skutečně krásné výročí. Svoji svatbu měli 9.9.1999. Stejně jako my na BLANÍKU tedy slaví své dvacáté výročí😊. A to si říká o hezký dárek!
Ano. BLANÍK růže přináší! A přinášet je budeme každé úterý a čtvrtek až do 4. října 2019. Více najdete na www.radioblanik.cz a také v našem vysílání.


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE