Právě na BLANÍKU :
 
 
Právě hraje:
 

Počasí s Magdalenou Lípovou

Meteoroložka Magdalena Lípová přináší vždy v pondělí a v pátek předpověď počasí pro posluchače Rádia BLANÍK. A jak tedy bude v dalších dnech?

V tomto týdnu se pomalu dostáváme ke konci ledna a zima místo aby vrcholila tak naopak přinese koncem týdne opět oteplení. A srážky budou stále zanedbatelné nebo žádné.
 
20.  PO 
Oblačno až zataženo s ojedinělými sněhovými přeháňkami, v nížinách déšť se sněhem. Během dne bude ubývat oblačnosti, ale k večeru se budou tvořit mlhy. Denní teploty 0/+4 st. Slabý proměnlivý vítr nebo i klidno.
 
21.  ÚT  
Zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Během dne místy přechodné ubývání oblačnosti. Ranní teploty -2/-6 , místy až -9 st. Denní teploty -2/+2 st, ojediněle až 5 st. Slabý proměnlivý vítr.

22.  ST  
Jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Během dne od severu oblačno až zataženo a později na S a SV místy sněžení, zvláště na horách, v nižších polohách pod 400 m déšť, místy mrznoucí. Ranní teploty -2/-6, místy až -10 st. Denní teploty 0/+4 st. Slabý proměnlivý, postupně mírný SZ vítr.
 
23.  ČT  
Zataženo až oblačno, ojediněle slabé sněžení nebo mrznoucí mrholení. Během dne ubývání oblačnosti. Ranní teploty +1/-3 st., denní 0/+4 st. Mírný JV vítr.

24.  PÁ  
Jasno nebo polojasno, místy zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Večer od západu přibývání frontální oblačnosti. Ranní teploty -2/-6, místy až -9 st. Denní teploty 1/5 st. Mírný J vítr.
 
25.  SO  +  26.  NE 
Oblačno až zataženo, ojediněle déšť, místy mrznoucí a také mrznoucí mlhy. Ranní teploty v sobotu -2/-7 st., v neděli +2/-3 st. Denní teploty v sobotu 1/6 st., v neděli  4/9 st.C.

              
Počasí s Magdalenou Lípovou vám přinášíme
vždy v pondělí a pátek po 9. hodině.
                                                                   


zpět
PLACENÁ INZERCE
O nás:
Rádio     Ti, které slyšíte      Redakce      Kde nás naladíte        Tiskové zprávy       
Kontakty:
Rádio BLANÍK      Studio      Moderátoři      Písničky na přání      Facebook     

Informace o zpracování osobních údajů
© 2020 Rádio BLANÍK – pohodové české rádio, www.radioblanik.cz, všechna práva vyhrazena
kontakt: Rádio BLANÍK, Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
tel. studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71, recepce: 224 409 719, e-mail: info@radioblanik.cz
Obchodní zastoupení: RADIOHOUSE